Wpis z mikrobloga

Miruny, pytanie do was: czy byłoby zainteresowanie #ama z byłym chuliganem jednej z ważniejszych grup kibicowskich w Polsce? Z pytaniami na poziomie myślę, że mogłoby być interesująco. Robię wstępny rekonesans czy jest sens coś takiego ustawiać. Uprzedzam, że mówiąc chuligan nie mam na myśli stadionowego Seby z pierwszej łapanki.

Chyba, że już było coś takiego? #mirkohooligans
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cham_i_bezczel: Ale to nie jest opinia tylko fakt. Trzeba być półmózgiem, albo jednym z nich żeby myśleć inaczej. Te najgorsze dno parę dni temu rozkręciło choćby piękną akcję z kiermaszem z Poznaniu. Wybacz że nie podzielamy twoich opinii na temat chuliganki, ale dnem to prędzej ciebie bym nazwał.
  • Odpowiedz
@Mikka: Super. Dalej nic nie rozumiesz? Coś mnie uwiera w tyłku, grzebię i coś wyciągam...a tam twoja opinia. Kim ty w ogóle jesteś żeby się tobą przejmować? Zwykły piwniczak. W realnym życiu nic nie znaczycie, więc wasze zdanie nikogo nie obchodzi, bo to nic nie zmieni. Jaki jest więc powód że zapragnąłeś się tym podzielić tutaj z nami? Wróć lepiej do komentarzy na onecie, a nie zaśmiecasz wątek.
  • Odpowiedz