Wpis z mikrobloga

Miruny, pytanie do was: czy byłoby zainteresowanie #ama z byłym chuliganem jednej z ważniejszych grup kibicowskich w Polsce? Z pytaniami na poziomie myślę, że mogłoby być interesująco. Robię wstępny rekonesans czy jest sens coś takiego ustawiać. Uprzedzam, że mówiąc chuligan nie mam na myśli stadionowego Seby z pierwszej łapanki.

Chyba, że już było coś takiego? #mirkohooligans
  • 102
  • Odpowiedz
Prawda jest taka

Prawda jest inna, już Ci ją tłumaczę. Goście którzy tracą czas na #!$%@? się po mordach w lesie, wymyślający jakieś krzywe pojęcie honoru (pewnie jakbyś porównał statystyki to z takich grup masz więcej złodziei niż od Twojego błędnego wyobrażenia wykopka) przywożą mi potem pizze (niedawno taki koleś z jakimś kibolskim gównem na karku - i co on sobą reprezentuje? gdzie go przyjmą indziej z taką dziarą?), bo zamiast siedzieć
  • Odpowiedz
  • 1
@do_ob nie rob ama szkoda chlopaka zeby nerwy tracil na tych zjebow z wykopu. Ewentualnie mozna by bylo zrobic na jakiejs zamknietej grupie na fb
  • Odpowiedz
@Miglancu: czyli przyznajesz ze jest to element. Chyba pytania dotyczące ich bandyckich zachowań sa wiec jak najbardziej na miejscu. Zadaje je, bo właśnie jestem ciekawa. Ale w odpowiedzi dostaje, ze jestem ignorantem. No wiec jak mam sie dowiedzieć? Poza tym chyba nie spodziewasz sie w ama o marginesie społecznym pytań na temat ulubionej książki, czy filozofa.
  • Odpowiedz
  • 1
@XpedobearX tak samo nie znam z ekipy destroyersow z widzewa czy nabojki z lksu chlopakow mlodszych jak 25lat wiekszosc w wieku 30 z rodzinami i nieraz dobra robota
  • Odpowiedz
@do_ob technicznie takie ama jest niemozliwe do zorganizowania - kibice sa niepismienni, musialbys mu czytac wszystkie pytania i nagrywac odpowiedzi
  • Odpowiedz
@eoeoeo: ale nie rozumiem czego ode mnie oczekujesz. Nawet nie sprawdziłąś czy tak jest faktycznie i zaczęłaś od "czy kiedykolwiek komuś pomogli? no nie sondze" - i to jest wystarczający powód do nazwania Cie ignorantem. Dalsza część nie ma sensu, nie siedzę w tym temacie, jak wcześniej wspominałem trzeba by zapytać bezpośrednio, bo swoje powody jakieś mają.

Nie każdy to margines społeczny jak wyżej ktoś wspomniał, wiele lata po ustawkach
  • Odpowiedz
Zajebisty wpis #!$%@?. Połowa jest wyzywana od patologi i bandytów a druga połowa od nerdów i piwniczaków. Pamiętajcie że ludzi nie można nigdy oceniać na podstawie jednej tylko cechy - to że ktoś #!$%@? się po lasach nie znaczy od razu że jest tępym idiotą (chociaż istnieje duża szansa że jest) oraz to że ktoś udziela się na wykopie to nie oznacza że jest od razu przegrywem i piwniczakiem (chociaż istnieje duża
  • Odpowiedz