Wpis z mikrobloga

Miruny, pytanie do was: czy byłoby zainteresowanie #ama z byłym chuliganem jednej z ważniejszych grup kibicowskich w Polsce? Z pytaniami na poziomie myślę, że mogłoby być interesująco. Robię wstępny rekonesans czy jest sens coś takiego ustawiać. Uprzedzam, że mówiąc chuligan nie mam na myśli stadionowego Seby z pierwszej łapanki.

Chyba, że już było coś takiego? #mirkohooligans
  • 102
  • Odpowiedz
z byłym chuliganem jednej z ważniejszych grup kibicowskich w Polsce


@do_ob: chuligan i grupa kibicowska - wybierz jedno.
Mieliśmy kolejną próbkę performensów chuligańskich na meczu Legii z Borussią, przez to najprawdopodobniej będą puste trybuny z Realem, jak nie lepiej. Zakała społeczeństwa podpinająca swoją "działalność" pod sport i kluby. Niestety jest grupa, która ma wciąż wpływy vide Misiek, który sobie założył siłkę w budynku TS Wisła w Krakowie.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: "robiłem kiedyś ama z ziomkiem od nas.
To nie ma totalnie sensu na wykopie.
Pytania w stylu czmeu jesteś sebą, dlaczego handlujesz narkotykami, dlaczego JP ale jak ukradna auto to idziecie na policje i tego typu.
Mówię ci odpuść. Wykop to słabe miejsce na takie rzeczy."
I co? Uważasz, że te pytania były nie na miejscu? To może liczyłeś, że ktoś bedzie tych świrów chwalił i podziwiał? Czy kiedys
  • Odpowiedz
@do_ob I widzisz ile #!$%@? jest na wykopie? Przeczytaj kilka powyższych komentarzy. Niestety ten portal jest przejęty przez takich podludzi i dlatego Twój pomysł nie ma sensu. Ale ciekawy jestem, z jakiej ekipy ten gość?
  • Odpowiedz
@eoeoeo:

Czy kiedys ktoś słyszał, zeby kibole budowali charytatywnie przedszkola, albo zorganizowali sie, zeby komuś pomoc?


No widzisz i tu leży pies pogrzebany bo o tym cię media nie poinformują
  • Odpowiedz
@SerCheddar: opinie w głównej mierze kreują nam media. Powiedz słyszałeś cokolwiek o powyższych akcjach?
Oczywiście jest grupa której zależy tylko na zadymie, ale podobnie jak z Marszem Niepodległości. Czy 100 osób ma rzutowac na 100 tyś. osób bioracych udział w marszu?
  • Odpowiedz
@eoeoeo: o jak prykłem, jesteś idealnym przykładem ignoranta w tym temacie, reszta dąży do ideału widzę.

Temat JEST dosyć ciekawy, ale widzisz tych ludzi tutaj, którzy zachowują się jak #!$%@?. Nie popieram żadnych chuligańskich przedsięwzięć (tych negatywnych, szkodliwych dla społeczeństwa), ale to nie oznacza, że nie chcę się czegoś dowiedzieć więcej. Jak ktoś myśli, że Ci ludzie to sobie tylko hehe chodzą po osiedlach i rozwalają przystanki skandując nazwę klubu,
  • Odpowiedz
@eoeoeo: ale na co ja mam Ci odpowiadać? Pytania nie były skierowane do mnie i nie znam adekwatnej odpowiedzi na pytanie "po co akty przemocy". Zwróciłem uwagę, że jesteś ignorantem po prostu, bo wypowiadasz się na ten temat nie mając o nim pojęcia vide akcje charytatywne. Uważam, Ci "głębiej związani" z chuliganką nie zaczepiają bez powodu raczej, bo pewnie już mają dość za uszami, są bardzo dobrze znani miejscowej. a
  • Odpowiedz
@do_ob: Nie. Kija od szczoty obchodzi mnie jak usprawidliwiane jest naparzanie się po japach. Pewnie dorabia do tego ideologoe typu Fight Club ( ͡° ͜ʖ ͡°), Żołnierzy Wyklętych w Ortalionach Spiętych i inne bzdury by móc swoją patolę jakoś przelać.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: @do_ob: już po tych komentarzach widac, ze to mijało by sie z celem. Szkoda nerwów, dla Mirków każdy, kto robił coś niezgodnego z ich harmonijną wizją świata to gówno i śmieć.
  • Odpowiedz
@do_ob: Odpuść sobie, co za sens ma takie AMA? Ci co tutaj są w temacie mirkohooligans to niczego im tłumaczyć nie trzeba a reszta Cię tylko wyzwie od Sebixów, patoli bo swoje zdanie mają wyrobione i wierzą że to oni są ci ok a ty jesteś ten #!$%@?.
  • Odpowiedz