Wpis z mikrobloga

@Swiatek7: gdzie mam podpisać? Jestem libertarianinem, a zatem z definicji przeciwko regulacjom, wolna ręka niewidzialnego ręku itp. (czy jak to tam szło), ale problem polskich kabaretów jest zbyt palący i groźny, by można było go zignorować.
@Swiatek7: I pierwszy z lewej, skecz, w którym Maciej Miecznikowski śpiewa arię ze "Strasznego Dworu"? Faktycznie, tragedia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turqi: Pani Młynarska (albo Zawadzka), proszę nie przesadzać, nad morze może Pani jechać jak Janusze i Grażyny wrócą do domów.
@Swiatek7: jak oglądacie tylko to, co w TiVi, to co się dziwić, bo to jak jeść hamburgery w maku i dziwić się przybranej wadze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pójdźta na PaKA (PaKĘ), impro lub inne lokalne sztuki kabaretowe i przestańcie grzeszyć.
chociaż teraz ze Struzynska to już slabiej


@nictupotobie: Stużyńską :D Ale tragedii nie ma. Gorzej, że jak już mają coś nowego to wałkują to w TV do porzygu (jak "Jerzyk dzisiaj nie pije" czy ostatni hit "Odrabianie lekcji"), a zwykle występują w niepełnym składzie, chyba że realizacja całego ich programu do TV.
@AtoMan: Meh, zawsze jak piszę z telefonu to mi coś pozmienia słownik :D Zgadzam się z tym wałkowaniem, pewnie robią to dlatego, że nie mają nowych, fajnych i świeżych pomysłów tylko wiecznie odgrzewany kotlet w postaci ciśnięcia po politykach. To już jest nudne. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Akurat te dwa skecze, które wymieniłeś są chyba jedynymi z tych nowszych, przy których faktycznie się pośmiałam (przynajmniej za pierwszym
Tak, zdaje się z aktualnego programu. Tylko na realizację do TV pewnie poczekamy tyle, co na "Pogodę na suma" (realizacja na DVD mnie irytował), i większość skeczy będzie już zajeżdżona.

Pakosińskiej brak, po niedzielnym występie z Cieślakiem w Polsacie jest niedosyt jak diabli. I jeszcze ten grad na hali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Swiatek7: Ja bym nie wrzucał wszystkich do jednego wora - mówię o kabaretach młodych, świeżych, mało znanych. Nie zasługują one na drastyczne traktowanie. Fakt, najbardziej wkurzające są te kabarety, które zajęły pasmo TV od publicznej po te większe komercyjne. Wkurza ich powtarzalność, schemat, gra i przede wszystkim teksty. Jednak i z tych wszędobylskich można zrobić-ulepić coś fajnego. Przykładem są "Spadkobiercy". Kamysowi za to należy się porządny browar. Udało mu się stworzyć