Wpis z mikrobloga

Skutkiem wprowadzenia prawa Sharia w Polsce byłyby dwa-trzy miesiące zamieszania, a potem wzrost gospodarczy 10%.


@Poczmistrz_z_Tczewa: ja czytałem badania słynnego ekonomisty - gawędziarza Jonatana Korviniusa Mickeya, który stwierdził iż wzrost gospodarczy wzrośnie bez kozery do tysiąca pińcset procent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby tak było, najwyższy czas by Europa zrzuciła lewackie klapki z oczu i powróciła do korzeni ( ͡ ͜ʖ ͡)
wprowadzenia prawa Sharia w Polsce


@Poczmistrz_z_Tczewa: nie wiem jak można być tak ograniczonym umysłowo żeby takie zdanie złożyć w swojej pustej głowie i jeszcze szukać pozytywów. Znajdź sobie coś lepszego do roboty.
gowno prawda bo w emiratach nie ma zadnego prawa szaria


@MiedzyInnymi: ma Pan dowód? Może to spisek lewicowych działaczy, którzy próbują nas odsunąć od jakże sprawiedliwego systemu, mydląc maluczkim oczy prawami człowieka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patologia z krajów arabskich ciągnie do Europy i to są tego skutki. Tam zmniejsza się ilość takich osobników, a w Europie ich przybywa.


@vitamultinforte: Patola z Dubaiu, Kataru i Saudi emigruje do europy żeby rozrabiać? To bardzo ciekawe, napisz coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)