Wpis z mikrobloga

Mirki, co się odwaliło to ja nawet nie. Leżę sobie spokojnie aż tu nagle puka współlokator, czy widziałem co się stało w łazience. Idę tam, a tam ślady lejącego się cementu spod kratki wentylacyjnej pod sufitem aż do wanny. Sąsiad z góry robi remont, musieli dziś robić jakąś wylewkę czy coś i nalali cementu do komina, spłynęło i nalało się do mnie przez kratkę. Najgorsze jest to, że spłynęło do wanny, robiąc kałużę na dnie i najwyraźniej zapychając odpływ.

Teraz moje pytanie, jakieś pomysły co zrobić w takiej sytuacji? Byłem już u sąsiada żeby zszedł i zobaczył co się #!$%@?. Przyszedł popatrzył i mówi, że jutro przyśle rano te swoją ekipę co mu remont robią.
Cucik - Mirki, co się odwaliło to ja nawet nie. Leżę sobie spokojnie aż tu nagle puka...

źródło: comment_aygaOmnysDSfjVXjjfvMXQQyzAxg5MRf.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@T34v2: jak to znalazłem to już zaschło, ale nalałem tam trochę wody która za żadne skarby nie chce zejść więc dalej już nie wyschnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cucik: jedyne co bym zrobił na twoim miejscu to zdjęcia, a potem poprosił pana z góry o numer jego polisy ubezpieczeniowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak poszło do rur to nie zaszkodzi zawiadomić też spółdzielni
  • Odpowiedz
@Cucik: nie sądzę, żeby Ci rury zapchało. zobacz na kałużę. do kratki leciał tylko strumyk. to znaczy, że niewiele tego jest w rurze. co najwyżej syfon jest zapchany. i tak musisz najpierw usunąć beton z wanny, bo jak zaczniecie od syfonu to możecie pogiąć wannę
  • Odpowiedz
@igorf: Raczej chodzi mi o to, że oni tam mówią że to zmienia beton w takie gęste błoto które oni zmywają myjką ciśnieniową. Nie dam rady zrobić tego samego kiedy chodzi o wnętrze rury
  • Odpowiedz
@mykeil: Teraz to już nic nie zmieni bo jest tam już trochę wody nalane która nie schodzi ani o milimetr. Zresztą chyba wolę poczekać na szpeców bo może tylko wymienią to kolanko a jak pójdzie w rury to cholera wie co się tam zapcha
  • Odpowiedz
@Cucik: Dzwoń też od razu do właściciela chaty, ślij mu też foty, on podziała, bo to przecież trzeba i rure będzie wymieniać odpływową od wanny. Nie wiadomo czy i nie wanne (nie usunie się betonu bez zniszczenia jej powłoki) On już sobie to załatwi żeby koszta były pokryte.. a tak się #!$%@? jak nie powiadomisz od razu.. a ekipa przyjdzie i na #!$%@? zrobi niszcząc coś przy tym. Negocjuj też
  • Odpowiedz