Wpis z mikrobloga

Mirki, co się odwaliło to ja nawet nie. Leżę sobie spokojnie aż tu nagle puka współlokator, czy widziałem co się stało w łazience. Idę tam, a tam ślady lejącego się cementu spod kratki wentylacyjnej pod sufitem aż do wanny. Sąsiad z góry robi remont, musieli dziś robić jakąś wylewkę czy coś i nalali cementu do komina, spłynęło i nalało się do mnie przez kratkę. Najgorsze jest to, że spłynęło do wanny, robiąc kałużę na dnie i najwyraźniej zapychając odpływ.

Teraz moje pytanie, jakieś pomysły co zrobić w takiej sytuacji? Byłem już u sąsiada żeby zszedł i zobaczył co się #!$%@?. Przyszedł popatrzył i mówi, że jutro przyśle rano te swoją ekipę co mu remont robią.
Cucik - Mirki, co się odwaliło to ja nawet nie. Leżę sobie spokojnie aż tu nagle puka...

źródło: comment_aygaOmnysDSfjVXjjfvMXQQyzAxg5MRf.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@Thanos: @ankask4kanka: @weeman: @Bialy_Mis: Przyszli szpece, popatrzyli, drapnęli paznokciem w ten beton na ścianie i mówią że w 10 minut wszystko zaraz naprawią. No dobra róbcie. 10 minut później przyszli powiedzieć, że trochę dłużej bo ten syfon którego wstawiałem zdjęcie jest zalany betonem. Teraz próbują załatwić nowy syfon i już 30 minut walczą z kałużą betonu w wannie szpachelką, ciekawe jak im pójdzie( ͡
  • Odpowiedz
@Tr4sk: Niby tak, tylko jakbym próbował to spłukać i zatrzymałoby się gdzieś dalej to mógłbym przypadkiem rozwalić odpływ w całym pionie a to już byłby dużo większy problem

@Bialy_Mis: Dzwoniłem już wczoraj
  • Odpowiedz
@rysi3k_: @El_Duderino: @Dzbanek_soku: @Wolaneq: Nie wierzyłem, ale jednak. Udało im się! Wymienili syfon, skrobali przez jakieś 45 minut i udało im się wyskrobać cały beton z wanny. W sumie to jestem pełen podziwu( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie będzie raczej nic zgłaszane do ubezpieczyciela bo chłopaki naprawili wszystko, jedynie do spółdzielni mieszkaniowej, że nalali betonu do komina. Przed chwilą wpadł sąsiad
Cucik - @rysi3k: @ElDuderino: @Dzbanek_soku: @Wolaneq: Nie wierzyłem, ale jednak. Uda...

źródło: comment_HrIuMQih2jV30HfH9URm19vYS292Nczg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ninik: No niestety, szczerze mówiąc wydawał się trochę burak i nie spodziewałem się, że w ogóle przyjdzie przeprosić no ale był.
  • Odpowiedz
@Shatter: Faktycznie trochę jestem #!$%@?ś, że jak mi zabetonowali wannę nie chciałem sam tego zdzierać i wymieniać odpływu tylko poczekałem aż zrobił to winowajca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lamazewietnama: Zrobione! Ma przyjść kontrola bo to podobno nie pierwsza rzecz jaką #!$%@? przy tym remoncie, ale się gość ze spółdzielni nie chciał pochwalić co się jeszcze działo
  • Odpowiedz