Wpis z mikrobloga

Mirki, co się odwaliło to ja nawet nie. Leżę sobie spokojnie aż tu nagle puka współlokator, czy widziałem co się stało w łazience. Idę tam, a tam ślady lejącego się cementu spod kratki wentylacyjnej pod sufitem aż do wanny. Sąsiad z góry robi remont, musieli dziś robić jakąś wylewkę czy coś i nalali cementu do komina, spłynęło i nalało się do mnie przez kratkę. Najgorsze jest to, że spłynęło do wanny, robiąc kałużę na dnie i najwyraźniej zapychając odpływ.

Teraz moje pytanie, jakieś pomysły co zrobić w takiej sytuacji? Byłem już u sąsiada żeby zszedł i zobaczył co się #!$%@?. Przyszedł popatrzył i mówi, że jutro przyśle rano te swoją ekipę co mu remont robią.
Cucik - Mirki, co się odwaliło to ja nawet nie. Leżę sobie spokojnie aż tu nagle puka...

źródło: comment_aygaOmnysDSfjVXjjfvMXQQyzAxg5MRf.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
skrobali przez jakieś 45 minut i udało im się wyskrobać cały beton z wanny.


@Cucik: obejrzyj teraz dokładnie wannę w tym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: Udało im się nie porysować, albo przynajmniej porysować niewiele. Wanna jest czystsza niż była.

@Daleki_Jones: Szpece przyszli i ogarnęli sprawę, więc obejdzie się bez odszkodowań
  • Odpowiedz
@Cucik: jak ja zaluje ze nie moge sie hardo smiac, keklem srogo XDDDD
gorace to za malo dla tego wpisu.

ja ci powiem tak zeby moj wpis nie byl bezwartosciowy - #!$%@? tego sasiada rowno kakby mi powiedzial ze JUTRO KOGOS PRZYSZLE Z EKIPY REMONTOWEJ.
no hyba go #!$%@? XD
zalewa ci #!$%@? wanne betonem, bedziesz musial sie kompac w zlewie bo janusz cie zalal betonem ale nie martw sie bo jutro jakis andrzej rzuci okiem co sie
  • Odpowiedz
@Shatter bo jest #!$%@?ś. Zajrzał zobaczył ze jest Syfon pewnie zapchany i ok poczekam zobaczymy o się stanie może zatka cały pion? Hu he będzie śmiesznie XD zamiast rozkręcić Syfon i przynajmniej to co w wannie zostało usunąć. LoL. Oczywiście przed naprawa powinien zrobić zdjęcia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Cucik: Czyli co? Zatrzymało się na Twoich rurach czy poszło dalej?
@instinCtoriginal: Nie no nie ma co tak srać ogniem. Przy kolizji samochodowej też nie wzywa się policji póki nie ma konfliktu z czyjej ubezpieki pójdzie kasa na naprawę. Zresztą sąsiad mu nie #!$%@? nigdzie a porobione foty robią za dowód że coś #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Jak to znalazłem już było zastygnięte, nigdzie dalej by nie poszło.

@ludzik: Tak, zatrzymało się na syfonie pod wanną którego zdjęcie jest gdzieś wyżej. Szpece wymienili syfon, doczyścili wannę i ścianę, jak dla mnie nie ma sprawy. Spółdzielnia ma przysłać jeszcze jakąś kontrolę żeby sprawdzić co oni tam w tym kominie wymyślili.

@szpongiel: Jak znalazłem to już było zastygnięte, przez beton bym się tym nie
  • Odpowiedz