Wpis z mikrobloga

Mirki, co się odwaliło to ja nawet nie. Leżę sobie spokojnie aż tu nagle puka współlokator, czy widziałem co się stało w łazience. Idę tam, a tam ślady lejącego się cementu spod kratki wentylacyjnej pod sufitem aż do wanny. Sąsiad z góry robi remont, musieli dziś robić jakąś wylewkę czy coś i nalali cementu do komina, spłynęło i nalało się do mnie przez kratkę. Najgorsze jest to, że spłynęło do wanny, robiąc kałużę na dnie i najwyraźniej zapychając odpływ.

Teraz moje pytanie, jakieś pomysły co zrobić w takiej sytuacji? Byłem już u sąsiada żeby zszedł i zobaczył co się #!$%@?. Przyszedł popatrzył i mówi, że jutro przyśle rano te swoją ekipę co mu remont robią.
Cucik - Mirki, co się odwaliło to ja nawet nie. Leżę sobie spokojnie aż tu nagle puka...

źródło: comment_aygaOmnysDSfjVXjjfvMXQQyzAxg5MRf.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
W ogóle, google nie zna odpowiedzi na pytanie "co zrobić, sąsiad mnie zalał betonem". Ciągle skreśla słowo beton. Jakieś pomysły dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cucik: na twoim miejscu porobilbym zdjecia a pozniej sprawdzil czy jest jakas szkoda, czyli sprobowal to usunac, do jutra bym z tym nie czekal, bo do jutra może zastygnąć i będzie większy problem to usunąć
  • Odpowiedz
@mykeil: A znasz jakiś skuteczny sposób na przetkanie rury odpływowej od wanny zapchanej betonem, cementem czy cokolwiek to to jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: zapewne, ale akurat nie mam mojego przenośnego zestawu rur i dłut przy sobie więc poczekam do rana i zobaczę co powie ekipa szpeców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mykeil: Niestety już związał kiedy zauważyłem. Okazało się, że płynący po ścianach beton nie robi zbyt wiele dźwięku a nikt nie wchodził akurat do łazienki.
  • Odpowiedz
@Cucik: można próbować chemicznie: www.betondestruktor.pl albo rury+wanna do wymiany, zależy tylko jak daleko popłnął, bo starym budownistwie mogłoby zatkać cały pion i sąsiadom z góry wywalało by gówno z odpływów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chonakawe: Ja też :D

@igorf: Patrzyłem na ten beton destruktor ale raczej to się nadaje do mycia rzeczy z betonu, np. jakbym chciał te płytki umyć. Ja muszę rury przepchać, to trochę inna bajka
  • Odpowiedz