Wpis z mikrobloga

Bawi mnie oburzenie na spoconych ludzi. 'Jak oni mogą tak się pocić, brudasy #!$%@?, nie myją się i mają czelność wychodzić na dwór, do ludzi! Pod prysznic albo nie wychodzcie z domu, bo smród!'. Otóż zamknijcie mordę. Pocenie się w temperaturze 35 stopni w skali pieprzonego Celsjusza to jest - uwaga uwaga - coś zupełnie normalnego. Każdy poranek rozpoczynam od chłodnego prysznicu po czym ruszam w miasto.. I nie miną dwie minuty a przypominam Hydro-Mena bo pocenie się to naturalna reakcja organizmu na takie upały. Nie moja wina, że mam zroszone czoło oraz mokre plamy na plecach i pod pachami. Zerkam w autobusie na pasażerów i w ich oczach widzę tę pogardę, że jakim prawem tu w ogóle wsiadłem, skoro jestem spocony, śmierdzę i się nie myłem. Otóż myłem się, ale to na nic bo zwęglam się na słońcu. Nawet w sklepie ludzie reagują z pogardą na widok kropli potu. Wczoraj cały mokry wszedłem do sklepu popularnej sieci Empik, podchodzę do kasy a wargi młodej kasjerki były wykrzywione w te słynne chińskie osiem, była dla mnie niemiła i ciągle z niesmakiem patrzyła na moje mokre czoło. Już miałem wykrzyczeć jej w twarz, że ty, suko, pewnie nigdy się nie pocisz bo masz skórę z alabastru, ale dałem sobie spokój, bo z idiotami się nie dyskutuje. Jeśli następnym razem spotkasz na ulicy spoconego człowieka to nie zakładaj z góry, że nie używa mydła ani wody, lecz pochyl się nad jego ludzkim losem spoconego pariasa. Gdy widzę spoconych ludzi to się do nich uśmiecham, ot tak, po ludzku, rozumiem ich trudną sytuację i mnie to nie brzydzi. Trochę więcej empatii..
#oswiadczenie #boldupy #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 92
@LudzkieScierwo: jeżeli chodzi o resztę ciała, polecam wizytę w aptece. Jest dużo preparatów, które Ci pomogą. Mogą być w formie żelu pod prysznic, tabletek lub po prostu antyperspirantu lub kremu. Cały problem tkwi w tym, czy chcesz dalej się pocić i nie widzisz w tym nic złego cxy jednak chciałbyś to zmniejszyć.. jeżeli chcesz coś z tym zrobić to wizyta w aptece na pewno, jeżeli nie to nie widzę powodu do
@slaszka: przeciez to jest jakies gowno. kupcie sobie antidral i noscie reczniczek do wytarcia mordy pod reka. nawet jak sie zaczniecie pocic np wsiadajac do mega goracego tramwaju, to po czwartym-piatym przetarciu ryja juz sie unormuje sytuacja i skonczy sie z was lac
@LudzkieScierwo: Spocenie jako tako mi nie przeszkadza bo pot sam w sobie za bardzo nie śmierdzi. Co śmierdzi to stary pot, czyli właśnie osoby, które się np regularnie pocą a nie myją. Nawet jeśli nie mamy dostępu do prysznica (bo jesteśmy np 12h na mieście) zawsze można pójść do jakiejś toalety, przemyć twarz, namoczyć ręcznik papierowy wodą i przejechać sobie po karku/pod pachami.
@sekate: @cibronka: Może spróbujcie bloker Ziaji (ok. 5 zł kosztuje). Chyba zmienił się skład, bo stosowałam różne blokery, nie tylko ziaji i wszystkie mocno podrażniały, ale z miesiąc temu kupiłam go znowu (bo po co przepłacać, skoro i tak boli :D) i teraz nic zupełnie nie piecze (i nawet zapach ma przyjemniejszy, nie czuć tak alkoholu) :)
@LudzkieScierwo: polecam dezodoranty, tez sie bardzo poce, od kiedy zaczalem uzywac dezodorantow w kulce, w ogole nie #!$%@? potem, bo umowmy sie, najgorzej wlasnie #!$%@? spod pachy, moge caly dzien w upale #!$%@? w gale albo jezdzic na rowerze, a spod pachy i tak nie smierdzi wieczorem
@sekate: jest etiaxil, ale nie każdy może go stosować.

Miałem do niego kilka podejść i po nim pachy pieką mnie jakbym po poparzeniu i nie mogę nawet spać. Poza tym, do pleców czy jakiejkolwiek innej cześci ciała średnio się nadaje.


@cibronka: wypuścili etiaxil do skóry wrażliwej... po tym normalnym również z bólu nie mogłam spać, ale ten jest świetny :) raz na tydzień się przejadę i problem pocenia się z
Pobierz k.....z - > @sekate: jest etiaxil, ale nie każdy może go stosować. 

Miałem do niego...
źródło: comment_Sz4YX7hnKybr5DRsJKfr6RC6EdXwzSkT.jpg