Wpis z mikrobloga

#!$%@? Z MATMY DOSTAWAĆ DWA W PODSTAWÓWCE, ZA MOICH CZASÓW TO JUŻ W 4 KLASIE CAŁKI POTRÓJNE SIĘ LICZYŁO A TABLICZKĘ MNOŻENIA TO JUŻ ZNAŁEM JAK JESZCZE BYLEM PŁODEM GDZIE TEN ŚWIAT #!$%@? ZMIERZA
  • Odpowiedz
@przepyszna_frytka: Tia. Pozwólmy ludziom już w podstawówce nie umieć dodawać, wysławiać się, zero pojęcia o świecie zwierząt i roślin...., a potem dziwmy się, że znów wygrała partia dająca największy socjal. Gdyż Janusz dodawać umie tylko pieniądze do swojego konta. Nie szczepi dzieci bo RTĘĆ. Pali w kotle w Kotlinie Krakowskiej jakimś gównem bo TANIEJ... A do tego jest aroganckim ignorantem, bo on przecież jest wszechstronnie uzdolniony, tylko system edukacji #!$%@?
  • Odpowiedz
@Pavuloon: jeśli koleżanka wygrywała konkursy i traciła punkty za skróty myślowe to dość dziwne. Ja rozumiem, że mini-karynica, która ewidentnie nic nie umie na lekcjach, a na sprawdzianie ma same dobre wyniki bez obliczeń może wzbudzać podejrzenie, ale ktoś kto daje radę na konkursach? Plażo proszę... :D
Chyba, że były osobne punkty za dojście do wyniku, za zastosowane metody. Ale to wtedy po pierwszej akcji nauczyciel powinien powiedzieć i od
  • Odpowiedz
@kuraku: Ale to nie jest jakiś odosobniony przypadek, nawet na wykopie już kilka razy widziałem komentarze w tonie "nauczyciele kiwali nosem na rozwiązywanie zadań po swojemu". Nie mówię też, że tak się działo na każdym sprawdzianie, myślę, że po prostu nie przejmowała się, że od czasu do czasu dostanie 4+ zamiast 5, a rodzice nie stali nad nią z pasem, pytając, co to za 4 ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Kat__Rzeznikow: u mnie ja sie zajmuje wypelnianie i drukowaniem bo naczyciele to idioci i techniczni analfabeci i rok temu polowa swiadectw byla do poprawy bo np ktos wpisal zly rok, pomylil sie w peselu albo jakas literowke zrobil, wiec dla swietego spokoju od tego roku robie wszsytko sam
  • Odpowiedz