Wpis z mikrobloga

@rezystor: Znamy 6 imion uczniów i wiemy że to klasa czwarta.
Dodatkowo wiemy że to mała szkoła, bo nie ma tam klas A,B,C.

Zasadniczo z pomocą google-fu można by dokonać naruszenia ustawy o danych osobowych :D
  • Odpowiedz
dej wzór dyplomu ;)


@011011010110000101111000:
Karty świadectw są drukami ścisłego zarachowania. Ale była inba jak drukarce #!$%@?ło i wydrukowała stronę testową xD

Program działa tak, że niby nanosisz jak na ekranie, ale potem wkładasz czyste świadectwo do drukarki i drukarka tylko nadrukowuje oceny i ewentualnie nazwy przedmiotów.
  • Odpowiedz
@graf_zero: znajdz sobie moj wczesniejszy wpis w ktorym pisalem o tym czym sa dane osobowe, ale moze jeszcze raz powtórzę, na podstawie imienia i oceny nie jestes w stanie przy wykrzystaniu normalnych srodkow jednoznacznie okreslic osoby wiec nie sa to dane osobowe.
  • Odpowiedz
@rezystor: Znając 6 imion z jednej mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa odnaleźć za pomocą google właściwą szkołe i klasę. A następnie udać się do rodziców Rafała ze spersonalizowaną reklamą korepetycji :D

Ozzywiście nie jest to zarzut pod twoim adresem, bo to co pokazałaś istotnie żadnymi danymi nie jest, co więcej nie mam podstaw aby uważać te zapiski jako dotyczące jakichkolowiek prawdziwych osób.

btw. myślałem że Kornelia to rzadsze imię :D
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: teoretycznie swiadectwo staje sie dopiero drukiem scislego zarachowania po nadaniu mu numery i wpisaniu do ksiegi wydanych swiadectw, wczesniej jest tylko zwykla zadrukowana kartka, na zdjeciu po lewej stronie masz gilosz ktory sam wydrukowalem po prawej fabryczne z drukarni, one nawet nie maja znajow wodnych, podobnie jest z legitymacjami, czyste druki nie maja numery i drukami scislego zarachowania powinny stac sie dopiero po nadaniu numery i wpisaniu do ksiegi,
r.....r - @Felonious_Gru: teoretycznie swiadectwo staje sie dopiero drukiem scislego ...

źródło: comment_6QMcWhB5o09G2zxzG2Wz1HCwFYcI4KyQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@graf_zero: ciekawe w jaki sposob skoro na szkolnej stronie nie mamy informacji ani o liczebnosc klas, ani imionach uczniów ani nawet o liczbie oddziałów. przeszukasz wszystkie klasy 4 w polsce i znajdziesz te do ktorych chodzi jakis rafal. dodatkowo nawet znajac szkole i klase nie jestes w stanie poznac adresu, dodam tez ze do obwodu tej szkoly nalezy kilka miejscowosci wiec co, bedziesz zledzic autobus z dzieckiem?
  • Odpowiedz
@rezystor: Rafał pewnie piłkarzyk, który niczego nie ogarnia. Z normalnych przedmiotów 2, z gówna 5-6. Materiału pewnie nie rozumie i nie opanował ale każdy go przepuszcza bo mu ich żal, bo za dużo papierków do wypełniaina w przypadku oceny niedostatecznej, bo nikomu nie chce się z nim męczyć. Ja #!$%@?, nienawidze takich nauczycieli.
  • Odpowiedz
@Hyzy_Wyzel: Faktycznie. nie lubisz matmy, bo wolisz rysować - jesteś głupim nieudacznikiem. Co jeśli z przedmiotu, na którym wg ciebie nie ma żadnych wymagań masz ocenę gorszą niż 5 czy 6? Chyba właśnie to lepiej obrazuje lenistwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się postarałem to i z matmy miałem lepsze oceny, ale nie interesowało mnie to w ogóle i wiedziałem, że lepsza ocena w niczym mi
  • Odpowiedz
@rezystor: jesteś nauczycielem? :P

dajcie spokój temu Rafałowi, to dopiero podstawówka, mi też się nie chciało uczyć w podstawówce, na koniec 6 klasy miałem 3 z matmy, a z anglika 2, a na koniec technikum niewiele brakło mi do paska :)
  • Odpowiedz