Wpis z mikrobloga

@markopolon: Ta półka może Ci uratować życie i pobrudzić palce. Czasem jednocześnie, czasem nie. Jak #!$%@? tyle gówna, że podcierając się wsadzisz w nie paluchy, bo za nisko dupę uniosłeś, a następnie po wstaniu zobaczyłeś krew w stolcu i udałeś się na badania i uratowałeś się przed nowotworem jelita odpowiednio wcześnie zastosowaną terapią - to tak. Jak wsadziłeś po prostu paluchy w gówno to nie :D aczkolwiek nie musiałeś wsadzać paluchów
@markopolon nigdy nie spotkałem takiej półki, ta jest tragiczna, a widziałem lepsze dobrze wyprofilowane. W ogóle ten kibel się wydaje bardzo mały. A z reguły parapety są lepsze niż studnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znajomy miał pytanie na testach psychologicznych do policji czy patrzy na swoją kupę po wypróżnieniu. odpowiedział że nie. Należało odpowiedzieć że tak, ponieważ w ten sposób sprawdza czy nie ma niepokojących zmian, co mogłoby świadczyć o problemach zdrowotnych.
dzięki którym zawsze byłeś skazany na oglądanie swojego dzieła


@markopolon: Przecież każdy facet i tak to robi xD (pomijam, że ma to wspomniane już zastosowanie praktyczne - choroby, pasożyty etc.). A w tych kiblach najgorszy był strach, że wypuścisz tyle balastu, że będzie cię dotykać
@markopolon: A ja właśnie jestem wielkim zwolennikiem takich kibli.
- nie ma ryzyka tzw. "chlapodupa", czyli że potężny kloc spada bezpośrednio do wody i obryzguje Ci dupsko tym obrzydliwym, kiblowym szambem,
- możesz podziwiać swoje dzieło, obejrzeć z każdej strony, zrobić fotkę na Instagrama, sprawdzić wymiary, poczuć się dumnym i dowartościowanym mężczyzną,
- diagnostyka medyczna każdego dnia - oglądając kupę, można wiele rzeczy wywnioskować. Kolor kału, konsystencja, obecność krwi, pasożytów i