Wpis z mikrobloga

@Lele: zależy od warunków. Rzeczywiscie AirBNB pozwala na znalezienie czegoś taniego ale można też wynająć mieszkanie o naprawdę niezłym standardzie. Sam w ostatnie wakacje myślałem o hotelu ale w końcu wynająłem sobie całe mieszkanie w fajnej okolicy i nie żałuję zamiany.
Mogę się jednak zgodzić że sam portal jest najczesciej wykorzystywany przez osoby które szukają tańszych noclegów więc rzeczywiście hotele nie zauważą strat.
@stoprocent: Tak, tylko, że dla nas ktoś kto szuka taniego noclegu u prwyatnych osób nie jest klientem. A dla bookinga owszem. Booking równiez oferuje noclegi w prywatnych domach, tak jak airBNB, więc to raczej między nimi sprawa a nie między AirBNb a hotelem.
Tak, tylko, że dla nas ktoś kto szuka taniego noclegu u prwyatnych osób nie jest klientem. A dla bookinga owszem. Booking równiez oferuje noclegi w prywatnych domach, tak jak airBNB, więc to raczej między nimi sprawa a nie między AirBNb a hotelem.


@Lele: Ale na AirBNB nie masz tylko "tanich" ofert - możesz też wynająć całe mieszkania, luksusowe apartamenty itp.