Wpis z mikrobloga

Czy wśród waszych rodziców są jakieś cebulackie rzeczy za które się wstydzicie ?

Ja mam, niestety. W sumie drobiazg, pierdoła ale jednak uwiera. Mianowicie moi rodzice lubią czasem #!$%@?ć ze sklepu takie foliowe siateczki, całą rolkę. Czasem nawet dwie wezmą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #truestory #rodzice #cebuladeals #rodzina
mojeulubionewarzywotoszpinak - Czy wśród waszych rodziców są jakieś cebulackie rzeczy...

źródło: comment_1YmeoJShBIoGLtul4JSOoUmXMPTfEHor.jpg

Pobierz
  • 39
@moje_ulubione_warzywo_to_szpinak: Babcia zawsze kilka takich reklamówek bierze, do tego pod kranem stoi miska i ona tą miską zlewa sedes, mi też kazała i to robiłem ale już tego nie robię, do tego oszczędzanie na prądzie = ciemność w mieszkaniu, jak za oknem szarówka to się nie da czytać, teraz to się poprawiło, bo w przedpokoju jest mocna żarówka halogen 50W ale tak to w pokoju były w żyrandolu na 6 tylko
@Pipeinski:

No nie, matka centralnie się zlała na dywan, przyszła pijana w trupa, tak, że nie była w stanie nawet na łózku usiąść, teraz się przebudziła, wstała i nasikała na dywan w miejscu gdzie rozkłada się moje spanie... I to nie tak, ze jej trochę polecialo - normalnie lało się jak z odkręconego kranu, ja byłem ukryty bo kazała mi wcześniej #!$%@?ć i po dźwięku zorientowałem co się dzieje, jak ja
@moje_ulubione_warzywo_to_szpinak: Nikt nie chciał, to chociaż ja Cię wesprę w cebulowej żałobie.
Mnie zawstydza w cholerę, że mojego tatę bawią niektóre polskie kabarety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

sam jestem rodzicem i te z biedry sa zajebiste w uzytku domowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@leszek_SK: Wiesz co jest jeszcze byłoby zajebistego w użytku domowym z biedry? Te ich chłodziarki na nabiał. Może #!$%@?