Wpis z mikrobloga

Byłem przekonany, że moja dziewczyna mnie zdradza i przez to dopuściłem się zdrady profilaktycznej ale okazało się, że ona mnie nie zdradzała tylko przez kilka dni szykowała mi niespodziankę na urodziny i m.in. załatwiła nam tygodniowy wypad na wakacje. Mam na to dowody, że żadnej zdrady nie było i teraz mam wyrzuty sumienia.

Powinienem się przyznać? To prawdopodobnie będzie oznaczać koniec naszego związku ale z drugiej strony ja ją zdradziłem tylko dlatego bo myślałem że ona to robi i nie chciałem wyjść na cuckolda.

#zdrada #zwiazki #seks #pytanie #logikarozowychpaskow

Co zrobić?

  • Przyznaj się 41.1% (1473)
  • Nie przyznawaj się 58.9% (2113)

Oddanych głosów: 3586

  • 71
  • Odpowiedz
  • 12
@serek_heterogenizowany #!$%@? zdrada profilaktyczna xD pewnie mnie zjedzą niektórzy ale skoro jest wam dobrze w związku to się nie przyznawaj, nawet jeśli by ci wybaczyła w co wątpię to i tak nigdy już nie będzie miała do ciebie zaufania
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: mam dziwne wrażenie, że jakaś kobieta zapodała taką wersję i tylko odwróciłeś płeć.

Cieszy mnie, że nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem, ale wyjaśnienia niektórych dziewczyn wobec kolegów wiele gorsze nie były - np. laska przyłapana na tym, że spała u innego gościa tłumaczyła się, że tylko w jednym łóżku, że do niczego nie doszło, że zmęczona była... a później miała pretensje, że jej były już chłopak zaczął się z kimś
  • Odpowiedz