Wpis z mikrobloga

Z dyskusji o nowych taryfach w #ryanair

#heheszki #podroze trochę #antynatalizm i przy okazji #ankieta
Pobierz U.....r - Z dyskusji o nowych taryfach w #ryanair

#heheszki #podroze trochę #antyn...
źródło: comment_7R7AcdmRdBOx4WQ49mcMCdGhNkmWF4lK.jpg

Niemowlak w samolocie

  • Nie przeszkadza mi 7.4% (424)
  • Denerwuje mnie, ale niech sobie leci 38.7% (2208)
  • Drze ryja całą drogę, niech leci w luku bagazowym 43.0% (2452)
  • Sprawdzam/latam z niemowlakiem 10.8% (618)

Oddanych głosów: 5702

  • 78
We Tak serio Mireczki anty dzieci w samolotach? Serio? Rozumiem, że drące dzieci są męczące, ale chyba każdy z nas był dzieckiem? Czy ktoś tu sklonowany od razu jako perfekcyjny zajebisty ludź? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@maciekph: też byłem niemowlakiem i nie latałem wtedy samolotami, co wolno wojewodzie to... Poza tym wywołanie bólu pochwy u matek polek zawsze na plus, więc jak dla mnie te ich dzieci
@Xemm: takie zycie, albo sluchasz albo zakladasz sluchawki i masz spokoj. To samo zreszta jest w pociagach czy innych autobusach. Niemowlakowi nie przetlumaczysz, dodatkowo w samolocie zatyka gowniakowi uszy i przez to drze sie jeszcze bardziej. Gorsze sa wlasnie dzieciaki w wieku 3-5, ktore zajmuja swoje siedzenie i dra ryja nie mniej niz niemowlak dodatkowo kopiac w fotel. Raz mialem taka sytuacje ze #!$%@? odwrocilem sie i bez zastanowienia rzucilem dosc
@maciekph: Jak byłem gnojem to mnie matka nie ładowała do samolotu, żebym przez kilka godzin darł ryj. Po prostu dzieci nie zabiera się w podróż samolotem. Chcesz to sobie jedź własnym samochodem, czy nawet #!$%@? własnym samolotem, ale nie skazuj innych swoim #!$%@?, żeby słuchali darcia ryja gówniaka przez x godzin.