Wpis z mikrobloga

PIS to dziwna partia, do której nikt nie chce się przyznać. Lewaki mówią, że to partia prawicowa - bo konserwatywni mocno. Z kolei prawaki mówią, że to partia lewicowa - bo socjaliści mocno. Podsumowując jest to partia niewygodna dla każdego, która reprezentuje najgorszą możliwą kombinację (światopogląd konserwatywny, gospodarczo socjaliści) - wypisz wymaluj narodowi socjaliści.
W związku z powyższym myślę, że wszyscy możemy się zjednoczyć przeciwko PIS.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #polityka
  • 49
To spróbuj wytłumaczyć fenomen mojego znajomego z grupy na uczelni. Fanatyczny korwinista, dopóki go nie spotkałem nie sądziłem że tacy istnieją gdzieś poza internetem i profilami z feniksem/koroną. Kiedy mówił jedno zdanie, byłem w stanie przewidzieć 10 następnych: "hurr durr, wszystko przez to że ludzie nie są wolni, ciemiężą ich podatki, WOŚP i brak dostępu do broni."
W drugiej turze wyborów cieszył się jak szalony, bo "Duda wygra to będzie ciął hehe
@Howea: Nierealne Razem nie pójdzie z Nowoczesną bo to neoliberałowie i banksterzy, z kolei korwiniści nie pójdą z Razem bo to komuchy, a także z całą resztą bo to lewaki. Kukiz z kolei nie pójdzie z PO-PSL za 8 lat ich rządów i Nowoczesną bo to PO 2.0. Z kolei Nowoczesna i PO nie pójdą z Kukizem i Korwinem bo to prawicowe oszołomy. Sytuacja jak Żywocie Briana z Judeańskim Frontem Ludowym
@gupio:

System opieki społecznej, wprowadzony przez Bismarcka, zwolnił ludzi z konieczności przedkładania lojalności względem swojego rodzinnego klanu (który poprzednio gwarantował opiekę członkom rodziny niezdolnym do pracy), ponad lojalność wobec państwa. Niemcy mogli poświęcić wszystkie swoje siły, na pracę na rzecz państwa, bo mogli zaufać, że w przypadku choroby, wypadku, lub na starość, państwo się nimi zaopiekuje.


z kogo beka chyba z ciebie
: W sensie takim, że #neuropa plus #4konserwy przeciwko PISowskim trollom.


@Howea: Konserwy to stracona sprawa, normalnych prawaków już od dawna tam nie uświadczysz, uciekli pod inne tagi lub "w ogóle", z wypoku - a udzielające się tam teraz towarzystwo to najgorszy sort SUPER ŚMIESZNYCH trolli, garstka patriogimbusów i paru fanatyków plus jeden czy dwóch "speców od PRu" łamane na "reporterów mediów niezależnych" łamane na "polityczna prostytutka".

Neuropa anty-pisowska jest od
Wypokowe Wieki Ciemne właśnie dogorywają w bólach.


@mnik1: Nie do końca. Durne znaleziska typu "Murzyn napluł białej kobiecie pod nogi" trzymają się mocno. Ja tu dosyć nowa jestem, rok temu też ladowały z płomieniem na głównej?
@Howea: I znów dziewczę, nie tyle gadasz głupoty, co pierdzielisz jak potłuczona. Chciałaś ostatnio konkretnie, więc będzie konkretnie.
1) Różne znam typologie partii politycznych, ale żadna z nich nie jest wartościująca... Mieszanka poglądów konserwatywnych i interwencjonizmu gospodarczego jest najgorsza bo... bo... bo tobie się tak wydaje? Super ranking, bulwo!
2) Prawaki, które mówią, że PiS nie jest prawicowy to zazwyczaj radykalne kuce od Korwina. Sam jestem trochę kucem, ale wiem jak