Wpis z mikrobloga

Poniżej trochę #!$%@? content(zdaję sobie z tego sprawe), ale gdzieś się muszę spytać a tu jest chyba najlepsze miejsce

TL;DR



Mam problem taki ze odkad chodze na #silownia to wychodzą mj syfy na plecach. Podczas ćwiczenia czy nawet opierania się bolą plecy, a wlasciwie miejsca z syfami. Bylem u niejednego lekarza stosowałem niejedbe antybiotyki, ale gówno dają. Gdy wycisne, to już w tym miejscu przestaje boleć. Więc wpadłem na pomysł, żeby je wyciskać. Tylko sam nie dam rady i chce poprosić mojego różowego, który mnie kocha i zrobi dla mnie wiele

Tutaj #pytanie do #rozowepaski w #zwiazki
Czy jesli byście były na miejscu mojego różowego to jak byście zareagowały? Czy jest choć cień szansy żeby się zgodziła?
Jak jej to subtelnie zasugerować i jak ewentualnie wybrnąć jeśli pomyśli sobie, że to jest #!$%@??

Dodam, że nie zrezygnuję ze sportu bo to jest moja pasja i nie wyobraźam sobie życia bez porządnego treningu
#kiciochpyta troche #logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow #feels
  • 35
@afroninja: kup peeling(jakikolwiek) plus szczote na kiju do mycia pleców. Co 3 dni peeling, codziennie porzadne szorowanie szczota podczas prysznica. Potem jakikolwiek krem na plecy-np nivea men. Powinno pomóc. Różowego zostaw w spokoju i nie wyciskaj bo zostaną doły.
U ciebie tradzik jest hormonalny, po cwiczeniach dostajesz większą dawke testosteronu i wychodzi syf. Znajdz lepszego lekarza ktory cos doradzi, wytłumacz dokladnie że objawy nasilają sie po cwiczeniach.
@afroninja: Miałem podobny problem, tego nie ma co leczyć problem jest w dokładnym myciu pleców. Pocisz się dużo bardziej ćwicząc na siłowni, i to powoduje reakcję alergiczną, porządna myjka/gabka na kiju i porządne mydło, nie 3w1 i umyj dokładnie i będzie git.
@afroninja:
Przeżerasz się białkiem i tłuszczem, a niedojadasz węgli, jesli jesteś na diecie wysokowęglowodanowej, albo jesz zbyt mało węglowodanów, jeśli jesteś na diecie wysokotłuszczowej.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga możliwość to wahania poziomu hormonów związane z pokwitaniem lub przyjmowaniem sterydów.

Usuń przyczynę, a nie maskujesz skutki, jeszcze dziewczynę w to angażujesz.