Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie Prezydencie, tych co nie wierzą w Pana niewinność jest garstka. Większość Polaków jest z Panem. Proszę się zastanowić i jak najszybciej ujawnić to, co Pan wie, żeby obronić swoje imię przed tymi małej wiary.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Ja tam Panu wierzę. Podłość ludzka nie zna granic, przechodzi Pan ciężkie chwile. Dla mnie zawsze będzie Pan symbolem walki z komuną. Może przed 1989, kiedy był Pan liderem, miałyby znaczenie tamte teczki ale teraz po upadku ZSRR i kiedy ruskich już nie ma, kiedy tamta walka skończona nie mają już żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, wspolczuje obecnej sytuacji, stresu, nagonki i calego szumu medialnego. Naprawde szkoda Pana zdrowia i dobrego imienia Pana i Polski. Przeciez lepiej sie przyznac sie do popelnionych w mlodosci bledow. Kazdemy moglo sie zdarzyc, tym bardziej ze czasy byly trudne a ludzie to naprawde zrozumieja, jesli tylko wyrazi Pan skruche i przyzna sie do winy...po co to ciagnac ? przeciez wystarczy ze grafolog uzna ze dokumenty sa prawdziwe
  • Odpowiedz
@Mufasa1: I co, myślisz, że powie prawdę? Do tej pory kłamał, zwodził, zaklinał się na Tą, co ma klapie. Znów zacznie motać i mówić "że ja chciałem, próbowałem, ale komuchy...",
  • Odpowiedz
Panie Prezydencie.
Dziękuję za wszystko co zrobił Pan dla naszego kraju. Dziękuję że stanął Pan na czele ruchu, który doprowadził do odebrania władzy komunistom i skierował nasze losy w kierunku normalności. Ci którzy pamiętają tamte czasy na pewno dobrze o Panu myślą i tylko fakt, że starsze pokolenie nie zawsze radzi sobie z komputerem powoduje przewagę negatywnych wypowiedzi w internecie. Całym sercem jestem z Panem.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Mówił Pan, że jeśli "jakaś osoba" nie wyjawi prawdy o Bolku to Pan to zrobi. To chyba ostatni moment by to zrobić i podać nazwiska. Proszę nie zasłaniać się obietnicą, wydaje się, że w obecnej sytuacji moralnie jest Pan z niej zwolniony.
  • Odpowiedz
@angie0103: tylko że ja nie mam w ogóle pretensji o lata 70 ale to co było po 89, gdyby nie Wałęsa na którego komuchy mieli haki to może byśmy tych pieprzonych zdrajców wywalili z kraju a o takim nazwisku jak Kulczyk nikt by nawet nie słyszał, nie było by człowieka, może by w rosji na bazarze handlował
  • Odpowiedz
@lechwalesa panie prezydencie lista z pieniędzmi to ewidentna podróbka, tak jak ktoś pisał nie zgdzają się daty, poprawa roku itp. Jednej długopis. Fake, ale PIS przypomina dawną SB i urządziła lincz.
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
Jednak chyba to o niczym nie swiadczy. Dokument mogl powstac pozniej --- ktos segregowal wplaty. Swiadczylby o tym fakt, ze daty sa wpisane nie po kolei. I inna sprawa, ze nikt w ten sposob dokumentu by nie podrawial, przynamniej nikt powazny, kto chcialby Pana wrobic.
  • Odpowiedz
@S1an: Dokument mogl powstac pozniej --- ktos segregowal wplaty. Bez jaj, nikt w ten sposob dokumentu by nie podrawial, przynamniej nikt powazny, kto chcialby Pana wrobic. Nawet jak kupujesz auto z podrobina ksiazeczka, to tak to nie wyglada.
  • Odpowiedz