Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: w tym kraju media zniszczyły już niejednego człowieka. Cały świat staje po Twojej stronie, a kaczyńskie z telewizją państwową i prasą pisowską naciskają. Do 92 roku im nie przeszkadzało wszystko co wiedzieli o Wałęsie, dopiero jak ich wyrzucił z biura. Czemu Jar milczy?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: niech Pan Prezydent nie przejmuje się tym co ludzie Panu piszą na wykopie. tutaj większość ludzi jest pomiędzy 13 a 24 rokiem życia - nie mają prawa mieć pojęcia o okolicznościach panujących w czasach o które się kłócą. wiedzę na ten temat czerpią z rewelacji podawanych przez prawicowych "historyków", naginających historie do celów politycznych/ideowych/komercyjnych, podają jakiś fakt/podejrzenie nie przedstawiając kontekstu, przez co młodzi ludzie mogą mieć spaczone wyobrażenie w temacie.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Tak. Baw się pan baw. Jest PAN POLAKIEM! Kuzwa w krwi u PANA musi płynąć chodź trochę HONORU. Opamietaj się. Jeszcze możesz wyjść z tego z głową w górze. NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO politycy obszczekają, naród wybaczy, bo jesteśmy wspaniałym narodem wojowników ceniącym HONOR!
  • Odpowiedz
@lechwalesa: z pomocą Jana Pawła II toś Ty Lechu Walesa wyzwolił Naród polski i Wywiad Kościoła tego nie wiedział żeś Ty za marne nic niewarte polskie złotówki gotów byłeś narazić majestat Prawdziwego Polaka: Jana Pawła II ??? jakby się to wydało...
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
Dla mnie jest dwóch Lechów Wałęsów:
- pierwszy podziwiany (w tym i przeze mnie) przywódca strajku walczący o takie wartości jak wolność, niezależność, sprawiedliwość, prawdę,
- drugi współtwórca Polski „haków” układający się z komuną, ubecją, WSI, tymi, którzy brutalnie niszczyli, mordowali tych, co mieli odwagę konsekwentnie walczyć o wolność, prawdę (nieludzki mord na ks. Popiełuszce– brak sprawców do dziś).
Dlatego podziw dla przywódcy Solidarności, nie może mi przysłonić udokumentowanych faktów:
  • Odpowiedz