Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie Lechu Wałęso, jedyne, co może Pan w tym momencie zrobić, by uratować resztki honoru, to opowiedzieć wreszcie Polsce i światu prawdę o tym, co na prawdę się wydarzyło. Splamionego honoru nie odkupi Pan brnąc w kłamstwa i solidarność z komunistami, którzy za Pana czasów, jak i w chwili obecnej - okupowali i okupują nasz kraj - wcześniej jawnie, teraz w wyrafinowany sposób. Proszę nie brnąć w kłamstwa i
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
W tym roku kończę 40 lat, dzięki Panu spędziłam młodość w wolnym, demokratycznym kraju,
dzięki Panu wychowałam syna w wolnym kraju. Dziękuję Panie Prezydencie! <3
Jest nas więcej, myślących, nieoceniających sytuacji o których nie mamy żadnego pojęcia.
Jest nas więcej... NIECH PAN PAMIĘTA! Dziękuję raz jeszcze i... proponuję nie czytać komentarzy,
nie warto. Niestety takie to
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, co by nie napisali, czego by nie powiedzieli, to ja miałam, mam i będę miała dla Pana Szacunek, jaki należy się Bohaterowi Narodowemu. Mój Ojciec siedział z Panem przy stole, podczas sejmików KO, teraz pewnie "przewraca się w grobie" widząc co się dzieje.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie prezydencie, Pan da spokój czytam frustratów z wykop.pl którzy często w życiu nie osiągnęli więcej niz założenie tutaj konta. Dla mnie jest Pan bohaterem, nawet jeśli ta prowokacja okazała się prawdą, to nie ma ludzi kryształowych, są po prostu ludzie. I nawet z tą ciemną kartą w swojej historii, uważam że należy Panu oddać za wysiłek na rzecz Polski honor. Nazwisk w tych aktach nie znajduje. Pozdrawiam serdecznie
P.....a - @lechwalesa: Panie prezydencie, Pan da spokój czytam frustratów z wykop.pl ...

źródło: comment_JKeDWrsWGjye6oscymLtpEPAscDEXjMS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lechwalesa: czekam aż Cenckiewicz pokaze w necie dokumenty swojego dziadka ,dopiero bede czytać te jego brednie.Poza tym panie Prezydencie- Polacy są murem za Panem,to jedynie szujnia Wolacy są przeciw,Proszę się nie dawać prowokować i miec to tam, gdzie słońce nie dochodzi.Pozdrawiam
  • Odpowiedz