Wpis z mikrobloga

Kapitanie Sowa drukarka 3d w mojej wypowiedzi zaistniała jako przykład że wszystko można, a wiarygodności dokumentów nie można potwierdzić w parę godzin z soboty na niedzielę !. Wszystko to ustawka i wielka LIPA zmieniona ramówka TVP 1, dokumenty fałszywe,wdowa fałszywie podstawiona jak i Wasze zainteresowanie sprawą, Mnie nikt nie płaci za każdy negatywny post. Poczekajmy na wypowiedzi historyków.
  • Odpowiedz
@Hajko-wawa: No witam. Bardzo mi miło. Dziękuję za odpowiedź. Mnie też nikt nie płaci. Popijam kawkę i śmieszkuję z Leszka co sam na siebie bat ukręcił kumając się z komuszkami. Poza tym cFaniaczek Leszek sprzedał za srebrniki SB Solidarność, zastopował dekomunizację i lustrację w kraju odsuwając rząd Olszewskiego, czym naraził nasz kraj na niepowetowane straty zarówno gospodarcze jak i wizerunkowe. Haniebnie obszedł się też z tymi którzy znali o nim prawdę (mam na myśli m.in. panią Walentynowicz).

TVP zmienił ramówkę ? - pewnie tak bo Jaro wsadził Jacka na prezesa.

Sugerujesz, że to Jaro za tym wszystkim stoi ? Myślę, że na pewno cieszy się widząc jak Leszke się miota i zmienia swoje "wersje"
  • Odpowiedz
@Kapitan_Sowa: Na pozostawione rodziny dostają całkiem niezłe zasiłki. Nie interesują Cie wszystkie w/w darmozjady ale zakłamana scena polityczna już tak ??? Wszystko do jednego tygla, emigracja,episkopat i Wałęsa - tak nie można.
Wałęsa jest naszym narodowym dobrem i jeśli mamy go osądzać, ponownie lustrować OK, ale róbmy to w sposób cywilizowany grafolog, historyk gremium IPN i nie pod presją. I nie sugerowałem nic o Jaro - daleki jestem od tego
  • Odpowiedz
@Hajko-wawa: Chodzi Ci o te całe 60 zł na każe dziecko ? (Teraz 500 PLN na drugie, po spełnieniu listy czystości politycznej PiS) Czytaj ze zrozumieniem:

Czy to normalne, że w demokratycznym kraju aspirującym do miana lokalnego środkowo-europejskiego tygrysa ludzie muszą wyjeżdżać i tułać się za pracą często pozostawiając TU (czyt. w Polsce) swoje rodziny ?


Wałęsa był narodowym dobrem, póki istniał jego mit. Okazało się, że to najzwyklejszy kapuś, tchórz, i cFaniaczek półanalfabeta. Tak. To nasz
  • Odpowiedz
@kasiamilus: kwity i umowa współpracy z SB jest 10 lat wcześniej niż Lech Wałęsa berobotny robol w ogóle zaistniał w Stoczni po słynnym przeskoczeniu płotu Stoczni elity intelektualne dopiero zaczęły Lecha Wałęsę ostrożnie nasłuchiwać... i jeszcze w Sierpnie 1980 Lech Wałęsa nie był żadnym przewodniczącym Solidarności był NIKIM !!! to chwilę trwało w ciągu tego Sierpnia 80 zanim Lech Wałęsa urósł z bezrobotnego robola !!! a więc 10 lat wcześniej
  • Odpowiedz
@kasiamilus: Teoretycznie ma to niewielkie znaczenie. Ma Pani pełne prawo zabierać głos, tym bardziej, że nikogo pani nie szkaluje. Jednak, z tego co zauważyłem, broni Pani świeckiego dogmatu (trudnego do wybronienia w świetle ostatnich wydarzeń), odpierając argumentację innych argumentami typu ad personam. Właściwie jest to średnio skuteczne.
  • Odpowiedz
@Orzel753: A panstwie prawa, ktorym Polska jeszcze jest obowiazuje zasada domniemania niewinnosci. Bronie osoby, ktora jest bezpodstawnie oskjarzana i szkalowana. Udostepnienie niesprawdzonych dokumentow przez IPN to podlosc oraz gra polityczna. Od paru miesiecy jest w naszym kraju niepisane zeswolenie na opluwanie ludzi. Ja sie z takim traktowaniem nie godze. W szczegolnosci wobec osob zajmujacych wysokie stanowiska w panstwie powinnismy wymagac nienagannej etyki i kultury. Przykro patrzec jak poziom kultury schodzi
  • Odpowiedz