Wpis z mikrobloga

@lukasz-rejmer: Człowieku zastanów się .Stałem od grudnia 1970 r właściwie na czele walki w koncepcji że to przez Związki Zawodowe dojdziemy do wolności .To była moja i tylko moja koncepcja i ja ją realizowałem .

Miałem dwie możliwe drogę realizacji , radykalną , organizować się , ale bez rozmów i dyskusji z władzą , a szczególnie bez kontaktów z aparatem represji i czekać na wielki wybuch i zmieść tą władzę .
@lechwalesa: Panie Lechu niech Pan się zastanowi i odpowie: dlaczego ktoś miałby sobie zawracać tyle głowy żeby TERAZ ujawniać na Pana rzekomo podrobione koło 500 stron materiałów, skoro jeśli miały być wykorzystane to mogły być gdy był pan w środku politycznej walki? Ale teraz? Komu niby miałoby to służyć? Kiszczakowi? No satysfakcję z podziemi musi mieć niebywałą... Bo chyba nie powie Pan że Kiszczakowa jest na usługach PiSu i Kaczora
@lechwalesa: Lechu zrozum wreszcie, że nie Ty świadomie wybierałeś te drogi tylko byłeś na nie nakierowywany przez Kiszczaka i podobne jemu kreatury. PRL podobnie jak ZSRR pod sankcjami Regana bankrutował, był ekonomicznie niewydolny i w tej formule nie mógł dalej istnieć. Stąd pomysł komunistycznej wierchuszki, żeby zrobić niby rewolucje i niby demokracje, a samemu nietkniętym uwłaszczyć się na państwowym majątku i żyć jak pączek w maśle do śmierci. I Ty im
@ccstmtp: To jest bardzo dobre pytanie - dlaczego teraz? Otóż być może dlatego, że akurat w tym roku ma być szczyt Nato w Warszawie, gdzie potencjalnie może zapaść decyzja o powstaniu baz w Polsce. I teraz pakt może być niezbyt chętny do budowania baz w kraju, gdzie po prawie 28 latach po rozpadzie ZSRR ludzie z poprzedniego ustroju nadal rozdają karty. Czyli aparatczycy z czasów komuny, którzy powinni być odsunięci od
@lechwalesa: Panie Prezydencie, jako czołowy polski gej (zaraz po Biedroniu) jestem za Panem, uważam, że "teczki" to fałszerstwo, by Pana oczernić. Ciekawe dlaczego teraz? To jest spisek na nasz symbol narodowy, jakim Pan jest.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kaz1mierz: Bolek walczyłeś zawsze o kasę dla siebie. Sprzedawałeś wszystkich gdy się mu to opłacało. Był pracowity w łóżku i w kapowaniu. Wstyd, że ograniczony analfabeta, któremu do ucha suflerował SBek Mieciu i ks. Cebula,bełkot małorolnego chłopa tłumaczyli intelektualiści z polskiego na nasze, a Falandysz tworzył rozmaite pomroczności jasne dla niewychowanych i bezkarnych bachorów. Komuna stworzyła chochoła, który puścił przyzwoitych POLAKÓW w skarpetkach.
@lechwalesa: może pan wyjaśnić jak można stać na czele związku , którego pierwszą zasadą jest to, że nie ma przywódcy?
Dla ułatwienia dodam, że to zalecenie przygotował i upublicznił pana przyjaciel Borusewicz.
Jedna sprawa mnie niepokoi , uwierzono że dałem się złamać , że jednak mimo wszystko w latach 70 lekko współpracowałem donosiłem i brałem pieniądze .NIE . NIE .NIE....nie ....nie .nie .to NIEPRAWDA ..

Gdyby była to prawda i byłyby tego dowody.to nie ryzykowano by z takim rozmachem podrabiania faktów i dowodów , .

Pokazywano by te rzekomą zgodę na współpracę , donosy napisane i pokwitowania na branie pieniędzy ...wystarczy .

Do tego
@Ah_ten_leszke: Jedna sprawa mnie niepokoi , uwierzono że dałem się złamać , że jednak mimo wszystko w latach 70 lekko współpracowałem donosiłem i brałem pieniądze .NIE . NIE .NIE....nie ....nie .nie .to NIEPRAWDA ..

Gdyby była to prawda i byłyby tego dowody.to nie ryzykowano by z takim rozmachem podrabiania faktów i dowodów , .

Pokazywano by te rzekomą zgodę na współpracę , donosy napisane i pokwitowania na branie pieniędzy ...wystarczy .
@lechwalesa: Jest Pan Wielkim człowiekiem i nic to nie zmieni. Lech Wałęsa nie musi nikomu nic udowadniać. Dzięki Lechowi Wałęsie mamy wolną Polskę. Zdrowia życzę i dystansu do tego co teraz ma miejsce. Proszę pamiętać, że jest Pan w sercach ogromnej większości Polaków. Niech Pan nie oczekuje zdrowego rozsądku od "ludzi" którzy nie cofnęli się przed wykorzystaniem do celów politycznych katastrofy w Smoleńsku.
e ryzykowano by


@lechwalesa: Sąsiad brygadzisty, były kierownik POM, potwierdza, że Lech istotnie
nie należał do „aniołków". Znacząco różnił się od grupki chłopców, absolwentów
ZSZ w Lipnie, którzy przywędrowali razem z nim do ośrodka. Tamci,
grzeczni synowie chłopscy, żyli spokojnie i od początku integrowali się
ze sobą. W odróżnieniu od nich Wałęsa siedział z piwem w ręku na murku
przy sklepie i systematycznie kontemplował. Podobno uzyskał w ten sposób
przezwisko „obszczymurek"
@lechwalesa: W dzisiejszych czasach kiedy można wydrukować sobie broń lub kawałek czaszki w drukarce 3d, czym są papierowe dokumenty z lakową pieczęcią ? Dokumenty dawno były przygotowane a wdowa dostała gratyfikację za narobienie szumu że to jakoby należało do męża !!! Odpuśćcie - Wałęsa Symbol Narodowy ! wiele ich nie mamy.
Jacek
@Hajko-wawa: Kiszczak i Drukarka 3D ? ( ͡ ͜ʖ ͡). Po co Kiszczak miał trzymać u siebie w chałupie, a potem ujawnić fałszywe dokumenty ? Gdyby tak było, łatwo można by je zidentyfikować jako fałszywki, a sam Kiszczak by się ich pozbył.
Kiszczak wiedział, że LW po dojściu do władzy będzie chciał wyczyścić swoje teczki, dlatego całość schował u siebie.