Jakiś czas temu pisałam Wam tu, że zmieniam #praca po 20 latach. To była zmiana 180°, przebranżowienie. Szkoły i szkolenia porobiłam sobie z nudów kiedyś... Dzisiaj Wam powiem, że żałuję że zrobiłam to tak późno. Czuje się w nowej pracy co raz lepiej, ludzie mnie lubią a co najważniejsze, podopieczni też #ochronazdrowia i sprawia mi to co raz większą radość. Intuicja to jednak magiczna sprawa, słuchajcie
@P-v-E przemysł chemiczny a z tym wiadomo jak dzisiaj jest. Założona w latach 90. więc wtedy biznes kwitł. Naprawdę mieli dobre kilkanaście lat szczytu więc nikt nie myślał wówczas o przyszłości. Tak sądzę... Aktualnie to już ludzie po 70. Z jednym synem, który nie będzie tego ciągnął.
"Mam 40 lat i żałuję bycia matką. Nigdy więcej bym na to nie poszła" "Dzieci odebrały mi radość z życia. Jestem wrakiem człowieka" "Nienawidzę być matką!" Z takich nagłówków codziennie krzyczą portale i magazyny. A jednak badania pokazują, że rodzina wciąż daje szczęście.
@Barte_q po stanie skóry i braku tipsów śmiem twierdzić, że kobita nie boi się pracy. Nawet bym powiedziała, że pracuje ciężko. W doopie byłeś i goovno widziałeś ( ͡°͜ʖ͡° )つ──☆*:・゚ @niewidka bardzo ładny pierścionek, mi kojarzy się z lotr (。◕‿‿◕。) gratki 乁(♥ʖ̯♥)ㄏ
Patrzę codziennie na te mapki śmiertelnych wypadków i przeraża mnie to, że gdzieś w Polsce właśnie żyją ludzie, którzy kompletnie nie zdają sobie sprawy, że zginą- z własnej winy lub nie- w tym tygodniu na drodze, że będą jedną z tych migających kropek, że ich obfitujące życie nagle się skończy, a w tej chwili popijają sobie gdzieś kawkę albo piwko,
@mirkobiniu a daj pan spokój, a2 to jakieś zakrzywienie rzeczywistości a czym blizej warszafki tym gorzej. Patrzysz w lusterko pusto, patrzysz w tej samej sekundzie drugi raz i mija się wściekłe bmw z dwoma pakami na liczniku i blachami WO O0O0O
@okoboji Jeżdżę na moto ale jak ktoś zagina to pi erd ol niety więc wcale mi ich nie żal. Wręcz przeciwnie, to zazwyczaj te po je by co po lasach latają swoim krosami XD
źródło: 655
Pobierz@vulcanitu wiadomo, najlepszy rocznik @Anomalocaracid nie mam powodów
@lubie-sernik gruszkowy, polecam (ʘ‿ʘ)
źródło: 660
Pobierz