Wpis z mikrobloga

@lukasz-rejmer: Człowieku zastanów się .Stałem od grudnia 1970 r właściwie na czele walki w koncepcji że to przez Związki Zawodowe dojdziemy do wolności .To była moja i tylko moja koncepcja i ja ją realizowałem .

Miałem dwie możliwe drogę realizacji , radykalną , organizować się , ale bez rozmów i dyskusji z władzą , a szczególnie bez kontaktów z aparatem represji i czekać na wielki wybuch i zmieść tą władzę .
@lechwalesa: Panie Lechu niech Pan się zastanowi i odpowie: dlaczego ktoś miałby sobie zawracać tyle głowy żeby TERAZ ujawniać na Pana rzekomo podrobione koło 500 stron materiałów, skoro jeśli miały być wykorzystane to mogły być gdy był pan w środku politycznej walki? Ale teraz? Komu niby miałoby to służyć? Kiszczakowi? No satysfakcję z podziemi musi mieć niebywałą... Bo chyba nie powie Pan że Kiszczakowa jest na usługach PiSu i Kaczora
@lechwalesa: Lechu zrozum wreszcie, że nie Ty świadomie wybierałeś te drogi tylko byłeś na nie nakierowywany przez Kiszczaka i podobne jemu kreatury. PRL podobnie jak ZSRR pod sankcjami Regana bankrutował, był ekonomicznie niewydolny i w tej formule nie mógł dalej istnieć. Stąd pomysł komunistycznej wierchuszki, żeby zrobić niby rewolucje i niby demokracje, a samemu nietkniętym uwłaszczyć się na państwowym majątku i żyć jak pączek w maśle do śmierci. I Ty im
@ccstmtp: To jest bardzo dobre pytanie - dlaczego teraz? Otóż być może dlatego, że akurat w tym roku ma być szczyt Nato w Warszawie, gdzie potencjalnie może zapaść decyzja o powstaniu baz w Polsce. I teraz pakt może być niezbyt chętny do budowania baz w kraju, gdzie po prawie 28 latach po rozpadzie ZSRR ludzie z poprzedniego ustroju nadal rozdają karty. Czyli aparatczycy z czasów komuny, którzy powinni być odsunięci od