Wpis z mikrobloga

Dostałem powiadomienie, że otrzymałem osiągnięcie " Walentynkowy amant za udział w walentynkowej zabawie "Podrywaj z Wykopem" " tak jak[ ponad 12000 innych mirków (http://www.wykop.pl/osiagniecia/list/88/1/Walentynkowy+amant/)

Cały bajer polega na tym, że wszedłem tam tylko i wyłącznie z czystej ciekawości co to za nowy wynalazek no i nie mogłem sobie przy okazji odmówić powiadomienia kilku osób że "coś się popsuło i nie było mnie słychać..."

Do czego zmierzam?

Mój #rozowypasek nie używa wykopu, ale zapewne wielu mireczków, którzy są w #zwiazki też pewnie wczoraj na to klikło z czystej ciekawości albo potrollować, ale na pewno nie podrywać. I pewnie partnerki wielu z nich wiedzą że ich mirek ma konto na wykopie i je śledzą albo zwyczaje też przeglądają wykop nie mając tu konta i z automatu logując się na konto swojego mirka,

Dlatego chciałbym postawić świeczuszke <*> któremuś z tych 12000 mirków, który będzie miał dzisiaj niesłuszną gównoburze ze to osiągnięcie xD

Operacja "Walentynkowy amant" to majstersztyk ( )

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #coolstory #tfwnogf
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zepsuliście zabawę komuś kto rzeczywiście chciał kogoś poznać. To nie był czat dla was osiołki pozbawione kluczowych połączeń mózgowych.
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Jakiś procent (może mały, ale co z tego) pewnie tak i nie uważam, że byłoby to coś złego/żałosnego. Żałosne jest trolowanie takich osób i głupie żarty i jeszcze w dodatku wykonaniu sparowanych. "Ja mam swoją lochę z którą nie chce mi się spędzać czasu w walentynki to sobie potroluję samotnych mirków.".
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Zdziwienie może niepotrzebne, bo można było się tego spodziewać, ale niech nie myślą, że wszyscy uważają takie zachowanie za świetną zabawę. Walka z wiatrakami, ale może komuś dotrze do mózgu.
  • Odpowiedz
@kaszkai: a ty co uwazasz za swietna zabawe? Jezeli serio uwazasz, ze wypokpeel to dobre miejsce zeby kogos znalezc to gratuluje. Szczerze to sie nie dziwie, ze osoby szukajace milosci w ten sposob sa samotne. Rozmawialem z paroma mirasami, ktorzy nie trolowali i sie w sumie nie dziwie, ze sa samotni. Na koniec oczwiscie przyznam, tak jestem gimbusem, zapryszczonym i nie mam dziewczyny... to odwieczne argumenty ludzi z kijem w
  • Odpowiedz