Wpis z mikrobloga

@krzysssi33k: Ty, ale powiedz mi co ma prezydent do tego? Ja rozumiem za ustawy winić rząd, bo w końcu on je tworzy i głosuje, ale prezydenta? Przecież nawet jak prezydent nie podpisze, to potem to sejm może i tak przegłosować. Nie ma żadnego wpływu.
  • Odpowiedz
@krzysssi33k: Ten gówniany żart wykopują tylko debile lub dzieciaki. Przecież to oczywiste, że wszystkie dotacje pochodzą pośrednio z dochodów wypracowywanych przez Państwo oraz podatków, akcyz, opłat, grzywn itp. To jest k..wa jasne jak słońce i tylko tuman tego nie rozumie. Istota leży w tym na co te pieniądze są wydawane, bo można je wydawać różnie. Można generować nowe etaty w urzędach, finansować kretyńskie inwestycje, jeść jakieś zasrane ośmiorniczki i można
  • Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę, że bedziesz miec pobudke o 6:00 rano jak ten gosc co wrzucił filmik z Duda od tylu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Własnie żeś znieważył budynia.
  • Odpowiedz
@thestabilizator:
Ale ośmiornice za 1500 wpieprzało kilka osób od czasu do czasu, a 500 będzie na miliony bachorów.
Więc porównując: tak, wolę dołożyć 5 groszy do obiadu tępej dzidy Bieńkowskiej niż dwie stówki na sympatycznego dzieciaczka i przyszłość narodu.

--
*) dane liczbowe pochodzą z dupy, bo mi się nie chce szacować, a i tak bym się pomylił - z braku danych i nie tylko.
  • Odpowiedz
@severson: A w tej całej aferze pomijając że podsłuchowa, to chodziło tylko o te gówno warte ośmiorniczki? czy o to o czym były rozmowy i o jakich wałkach na grubą kasę przy nich opowiadali?
  • Odpowiedz
@rebul4:
Niech będzie i przekręt na sto milionów.
Wychodzi (dane trochę mniej z dupy, ale nadal z dupy...) ze 2,50 na obywatela albo max kilkanaście złotych na dziecko, sporadycznie. Do regularnych pięciuset nadal trochę brak.
  • Odpowiedz