Aktywne Wpisy
Bezmyślność ludzka mnie dobija czasem. Po lesie u mnie latał królik, taki zwykły hodowlany, ktos go wywalił pewnie. Próbowałem go złapać bo na wolności dlugo nie pożyje ale uciekał. Poprosilem o pomoc mi znajomą co u weterynarza pracuje, w końcu pod siatką zwiał na jedna posesje co małżeństwo lekarzy mieszka.
Dzwonię ale nikt nie odbiera, musialem do pracy iść wiec poszedlem wieczorem i mówię w jakiej sprawie.
Facet do mnie, że no był królik
Dzwonię ale nikt nie odbiera, musialem do pracy iść wiec poszedlem wieczorem i mówię w jakiej sprawie.
Facet do mnie, że no był królik

Wergiliusz wskazał Dantemu X krąg piekła i rzekł do niego:
- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.
Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.
#kolchoz #praca #januszex
- I oto będziesz wstawał codziennie przez 40 lat o 4 rano, potem jechał godzinę do Januszexu by od 6:00 być gotowym przy rozgrzanej do czerwoności maszynie na 12h zmianę.
Po czym Dante narobił pod siebie i zapłakał w trwodze.
#kolchoz #praca #januszex




Który to już poziom odklejki?
#konfitura #samochodoza #polskiedrogi #polscykierowcy
źródło: obraz
Pobierzźródło: obraz
Pobierz@Krupier: Trochę się zgodzę, że słupkoza to dramat. No ale skoro na kierowców nic innego nie działa, to co zrobisz.
Wyświetliły mi się poprzednie wpisy, gdzie oskarżał Konfutire o nękanie, grożby karalne czy inne obrażanie po czym jak wytknęli mu w komentarzach, że jest mało-mądry to zablokował komentarze wczędzie.
Najbardziej podobał mi się powtarzany w kółko zarzut, że 'Konfitura robi to dla pieniędzy!!' a na końcu tego samego posta prosi 'postaw mi kawe jeśli podoba ci sie co robie!'
xD
źródło: 1000218077
PobierzJa jak przejade autem przez puste skrzyżowanie na czerownym: 1500zł i 15 pkt chyba
Pieszy się na czerwonym wpierdzieli pod mój samochód totalnie prawidłowo jadący - też ja będę miał problemy.
Za agresję na drodzę
Ale kuzyn radnego musi zarobić ¯\(ツ)/¯
Fakt, lepiej, żeby policja dobrze wykonywała swoja pracę, wtedy być może nie trzeba by stawiać słupków
@zapalara: raczej chodzi o to, żeby zwęzić ulicę i spowolnić samochody
jak kierowca widzi długą prostą, to przecież nie będzie tu 50 jechał jak jakaś ciota
paradoksalnie najbardziej przydałyby się drogi dla rowerów oddzielone