Wpis z mikrobloga

Dziś sobie tak z grubsza przejrzałem rozmowy z laską, z która byłem w #friendzone a jak chciałem z niego wyjść to dostałem kosza. Od osateniej rozmowy minął ponad rok. Czytam czytam i #!$%@? nie dowierzam jakie żałosne rzeczy pisałem. Nie dziwota, że mnie zlała jak zachowywałem się jak jakiś pieprzony kundel łechtający jej ego. Mirki jest mi wstyd, bo teraz widze wszytsko jak na dłoni :D...
W końcowej "fazie" kiedy miala mnie już chyba dość, dobrze widzę jak mnie kompletnie zlewa, odpisuje połowicznie, tak "na #!$%@? się".
Niestety ciągle mi się podoba, ale charakter ma księżniczka paskudny. NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO PONIŻANIA PRZED LASKĄ.
#tfwnogf #przegryw #feels
  • 18
@Jacoobson: w pewnym sensie tak. W ciągu ostatniego roku moje życie poszło 'do przodu ' osiągnąłem kilka większych /mniejszych sukcesów. Jeśli chodzi o kobiety to jest lepiej, ale ciut. Myślę, że jak ktoś wyżej napisał jakąś inna dziewczyna by mi w głowie zamieszala mogło być źle. Pewnie tak bardzo bym się nie blaznil, szczerze mówiąc nie mam dużego doświadczenia z kobietami. Sama teoria nie wystarczy ;p
Moja siostra czasem jak mi pokazuje jakieś szczególnie dla niej śmieszne rzeczy to to najczęściej jest że ma bekę z ludzi którzy non stop komplementy jej prawią przy każdej okazji albo z takich co przejmują zawsze jej zdanie żeby się jej przypodobać i mimo że wie że co innego sądzą na dany temat to i tak powiedzą to co ona. Z tego najbardziej kiśnie, także to można chyba nazwać protipami jak nie
@keisut:
@Asterling: tak na szybko z głowy, ponieważ na chwile obecna nie mam dostępu do komputera.
Opisywanie jakie niby miałem sny z nią w roli głównej, oczywiście ona była najpiękniejsza i na piedestale... Wyobraźnie mam dobrą

Oczywiście cala masa komplementów... Takich, że niekiedy było mi aż mdlo.
@miesiektoja: Skąd ja to znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) A później najlepsze teksty są niektórych kobiet "ohh nie ma porządnych facetów" itd. Na pohybel różowym. Z resztą nie masz czego żałować, próbowałeś wyjść z inicjatywą a nie jak #przegryw ciągle jak cień za nią.
@miesiektoja:Z jednym różowym,bardzo przychylnie nastawiony i naprawdę atrakcyjnym spieprzyłem wszystko przez swój strach i stulejarność.Chyba przeczytam za twoim przykładem co do niej pisalem i może czegos sie naucze na swoich błędach.