Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: to zalezy

ja jestem za zmianami odnośnie polityki w mediach i to dużymi
np totalny zakaz reklamy w mediach komercyjnych
reklama dozwolona jedynie w mediach publicznych w sposób parytetowy jedynie podczas okresu kampanii wyborczej
Stop gówno plakatom, stop gówno reklamom politycznym i #!$%@? spotom.
Chcesz łowić wyborców ? Organizuj z nimi pogadanki, wykłady, spotkania. Jednym słowem spotykaj sie. Polityka to nie handel. Nie potrzebuje dźwigni, wręcz jest ona niemoralna. +
@jaqqu7: Bzdura. Co to ma wspólnego z wolnością słowa? Polityka to nie jest rzecz prywatna. To jest rzecz publiczna, dotycząca PAŃSTWA. Nie ma miejsca tu na cwaniakowanie i zagrywki PRowe.
Spójrz na model Francuski .... Czy tam miasta są obsrane plakatami ?

JEeśli jakis idiota głosuje bo zobaczył fajny filmik lub morde na plakacie..... to jest normalne ?
Czy normalniejsze jest, że usłyszał w programie publicystycznym tudziez na spotkaniu z yborcami,
@plumkajacy_kalafior: Idiota pozostanie idiotą nie ważne czy zobaczy filmik czy nie, natomiast wyrzucając politykę z mediów blokujesz całkowicie dostęp do wyborcy mniejszym partiom. Tym bardziej narzucanie prywatnym stacjom jakichś praw nie jest ok.
@jaqqu7: Nic nikomu nie blokuje ;) To nie stacjom narzucam cokolwiek tylko politykom. Chcesz by politykiem i sie reklamowac ? Tylko w mediach publicznych w darmowo przydzielonym paśmie w sposob parytetowy. Polityka to nei działalnosc rynkowa jak handel. Jeśli ktos tak uwaza to jest to wyraz największej patologii.
@jaqqu7: jesli uwarzasz ze to byla proba przekupstwa to strzelili sobie w stope bo w dobie nizu demograficznego bardziej oplacalo im dac kwote wolną 20 tys zł i wg twojej logiki by kupili znacznie wiecej ludzi ;)
W ktorych krajach partia "posiada" glowne media? Znam kilka. Inne symptomy: przejecie w zasadzie wszystkiego, gnojenie wszystkich, ktorzy mysla inaczej, wrzucanie do szufladki "wrogowie" (z plakietkami zlodzieje, zydzi, sb-cy). Kiedys zylem w takim kraju.. Argument ze PO miala swoich ludzi nie jest juz istotny. Pojecie "swoi" zostalo wypaczone. Wiadomo, ze ludzie sie znaja, nie znaczy to, ze wszyscy tworza jednolita grupe i dzialaja na komende. TVP relacjonowala ich afery, teraz to bedzie
uwarzasz


Błagam pisz po Polsku albo kup sobie słownik (,)

@plumkajacy_kalafior: Żeby rozdać 500 zł jak widzisz PiS musi wprowadzić nowe podatki - czyli, żeby dać rodzicom musi im i reszcie społeczeństwa zabrać w podatkach pośrednich jak ten od banków (który będziemy mieć najwyższy w Europie, jeeej i do tego w krajach zachodu jest on traktowany jako nasz odpowiednik wszystkich okołobankowych funduszy zabezpieczających a u nas będzie
@plumkajacy_kalafior: Nie piszę tego ze złośliwości czy braku argumentów, ale wiedz, że męczące jest prowadzić dyskusję przez x postów, gdy nawet nie piszesz poprawnie po Polsku i nie używasz formatowania tekstu. Rozumiem jakbyś z telefonu nadawał ale nie widzę, żebyś to robił.

I mój post dotyczył dlaczego jest to kupowanie sobie głosów - bo jak wcześniej wspominałeś o idiotach. Więc sobie pomyśl, że taka osoba zobaczy, iż "dadzą" mu 500 zł
@jaqqu7: bredzisz. 500 złto nie jest kupowanie tylko polityka demograficzna. Jak by chcieli kupic to bysie nie #!$%@? w hasła o 500złtylko dali kwote wolna 20 tys i elo. A czy sluszna jet czy nie to inna sprawa. Z całą pewnościa jest potrzebna. Czy forma jest wlasciwa mozna polemizowac.
No i nie rozumiem twojego bredzenia o patologii. Demografia to patologia ? Jebnij sie w głowe....

A co reklamy politycznej, podtrzymuje słusznosc.
bredzisz. 500 złto nie jest kupowanie tylko polityka demograficzna


@plumkajacy_kalafior: Przecież ci tłumaczyłem czemu 500 zł to nie jest polityka demograficzna i co nią jest.

A ja nadal uważam, że niech państwo do prywatnych mediów się nie pcha - a najlepiej jakby w ogóle do mediów się nie pchało.
@plumkajacy_kalafior: Wiesz, wg. mnie media publiczne czy typu TVN 24, TVP Info, Polsat News, TV Republika - to jednak mimo wszystko powinny pozostać jako centra dyskusji politycznej nawet #!$%@?ąc od upodobań właścicieli mediów prywatnych - tam niech robią co chcą, prywatne to prywatne nie ma co się wpierdzielać z butami.

Natomiast dyskusja od początku dotyczy się medium publicznego, z którego później zszedłeś na media prywatne, później dyskusja potoczyła się na socjalne
@jaqqu7: ale ja nie pisze o ingerencji w publicystyke tylko o reklamach i spotach wyborczych
a w mediach publiczcnych wprowadzil bym elektrody do razenia prądem tego kto przerywa z prowadzącym włącznie. Lewicka by po 1 tygodniu wylądowała w szpitalu ( )
@plumkajacy_kalafior: Lewicka to akurat ciężki przypadek debilizmu dziennikarskiego. Ale z drugiej strony powinni być naganiacze z nahajkami, którzy bili by polityków gdy ci nie odpowiadają na zadane im pytanie tylko ciągną jakieś nudne tyrady o dupie maryny. Np. Gliński w rozmowie z Lewicką też się nie popisał. A już na prawdę nie mogłem słuchać Mariusza "Rząd Platformy" Błaszczaka, który jest w tym mistrzem.