Wpis z mikrobloga

@spatsi: czepianie przyjemności z jedzenia to rzecz zupełnie naturalna, której pozbawieni są jedynie bulimicy i anorektycy. czepianie przyjemności z zadawania cierpienia jest natomiast domeną ludzi #!$%@?, żądnych przemocy. nie wiem jak Ci to wytłumaczyć
  • Odpowiedz
@Holiday: nie rozumie o co tu chodzi. Zwierzęta hodowlane sa zabijane w sposób humanitarny i jakoś nie narzekają a w tym linku jest o znecaniu się nad psem którego zostawili żeby zdechł w męczarniach. Dla mnie osobiście chore jest zadawanie bólu zwierzakowi dla zabawy i czerpanie z tego przyjemności. Jesli by zabili tego psa w normalny sposób i go potem zjedli to spytał bym się tylko o przepis.

  • Odpowiedz
Stawiasz znak równości pomiędzy własnym gatunkiem a zwięrzętami?


@Adrian00: tak, zarówno ludzie jak i zwierzęta są żywymi istotami, których nie powinno się mordować bez istotnego powodu (pomijam już to, że jedna z tych grup jest podzbiorem drugiej)
  • Odpowiedz
Zwierzęta hodowlane sa zabijane w sposób humanitarny i jakoś nie narzekają a w tym linku jest o znecaniu się nad psem którego zostawili żeby zdechł w męczarniach


@Mozart07: ten pies na coś narzekał?
  • Odpowiedz
ja jestem mięsożercą


@fafankulo: Nie jesteś. Jesteś wszystkożercą. Szanujmy pojęcia i używajmy ich właściwie. Wszyscy ludzie są wszystkożercami. Nie ma mięsożernych ludzi, a także nie ma roślinożernych ludzi.
  • Odpowiedz
@Holiday: Sorry, ale to chyba jeden z głupszych wpisów na mikro ostatnio. Ci zwyrodnialny znęcali się nad tym psem dla zabawy, zadawanie cierpienia sprawiało im przyjemność. Śmierć tego psa była bezsensowna. Krowę zabija się na mięso, to nie jest jakiś kaprys psychola. Robi to sie tez środkami jak najmniej sprawiającymi cierpienie (chociaż wiadomo, że miłe to napewno nie jest).
  • Odpowiedz
@Adrian00: prawdopodobnie nie zrozumie
ludzie są trochę bardziej rozwiniętym i cywilizowanym gatunkiem, posiadają jakąś tam moralność i mogą dokonać świadomego wyboru
  • Odpowiedz
Krowę zabija się na mięso, to nie jest jakiś kaprys psychola

Krowę zabija się na mięso, to nie jest jakiś kaprys


@Urashima: drugie z tym zdań jest ewidentnie fałszywe
  • Odpowiedz