Wpis z mikrobloga

@PanYawel: Sam proces jego przechodzenie na afrykańską stronę mocy jest #!$%@?, kolesie którzy od gówniaka go wychowują ostrzegają go przed jego ,,przyjacielem" i samą ciemną stroną, ale nie dziadek mu opowiedział bajkę i to musi być prawda do tego mistrzowie jedi są zazdrośni ( ͡° ͜ʖ ͡°) o dziadka palpatina, gurwa jedi zazdrosny XD, nie rozumiem jak kogoś z pierdyliardem midichlorianów mogli zrobić tak bardzo ułomnym umysłowo,
@Krol_Pontaru: mnie natomiast rozwala zwiazek Padme i Anakina. Jego zauroczenie rozumiem - dzieciak mieszka na pustyni z matką, kumple to dziwne ufoludki i nagle zjawia się piekna i mila Natalie Portman. Potem on zostaje jedi. Zna samych facetów i rozpamietuje piekna Padme
Z jej strony wyglada to inaczej. Jest dorosla, jest księżniczką. Poznaje gowniaka siegajacego jej do pasa. Trochu pedofilia... ale ona jeszcze nic nie czuje. Mija 10 lat. Ona jest
@toksoplazmoza: Ciekawe ile w takim razie dzieci Jezus napłodził( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo, że gwiezdne wojny uwielbiam (zwłaszcza za świat i kombinowanie za gówniaka jak tu stworzyć sobie miecz świetlny XD) to strasznie bolą te potworki w logice fabuły, związek na siłę , głupota ,,jezusa" Anakina, krótkowzroczność mistrzów jadi i to, że znając rolę Anakina w świecie nie temperowali go ani trochę, poza tym filmów można na
@Krol_Pontaru: ja wlasnie pokazuje gwiezdne wojny niebieskiemu. Za pare miesiecy ma 30 urodziny i nie oglądał ich w całości. Myslalam, ze tacy faceci mie istnieją, zorientowalam sie jak oglądaliśmy "Nowa nadzieje", bo byl zdziwiony ze efekty nagle sa takie słabe.

Książek z tej serii nigdy nie czytałam.
@toksoplazmoza: Ja też nie, ale po zagraniu w kotory zacząłem szukać większej ilości informacji na temat historii tego świata. Straszny jest ten marnujący się potencjał fabularny, ale jeżeli ciągle produkowaliby takie filmy to by się w końcu przejadly, ah i tak zle i tak niedobrze.