Wpis z mikrobloga

@razvizion:
Moja pierwsza praca byla jeszcze w liceum wiec tak wiesz;p
pierwsza taka normalna praca to pamietam tylko, ze mialem cos kolo 11zł/h netto (96zł za 9h wychodzilo) ale juz nie pamietam ile wyciagalem miesiecznie, cos kolo 1800-2000 chyba
  • Odpowiedz
@cleverone_pl:
ani jedno ani drugie( ͡° ͜ʖ ͡°) Miedzy Bogiem a prawda, to, ze Ty nie wezmiesz nic ponizej 5k to nie znaczy, ze ktos nie wezmie bez wachania roboty za tysiaka. Malo to ludzi, ktorzy cos potrafia ale wola siedziec caly dzien i dajmy na to grac w wowa niz sobie isc na miesiac do roboty i na nowa karte graficzna zarobic.
@razvizion:
  • Odpowiedz
@eXorcist:
Ile masz lat?
w podstawowce pracowalem w livia express czy jakos tak, ganialo sie z puszka i zbieralo na leczenie Jasia czy Małgosi. Jak zarobilismy z chlopakami 30zł to był szał( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, ale musisz do tego dorzucić pracę w młodym, dynamicznym zespole i możliwość poszerzania swoich umiejętności.


@rbielawski: @lupaczkokosow: nie zapomnij zaoferować 'terminową wypłatę wynagrodzenia'. Jak dla mnie największy hit ogłoszeń. Pracodawca oferuje, że wypłaci kasę w ustalonym terminie XD super, dobry z Ciebie człowiek XD
  • Odpowiedz
@nieistniejetu:
nie no.. wyplata należy się pracownikowi jak psu buda;p Nie wiem co to za firmy skoro musza o tym przypominać xD
@xpemo22x:
Nie znam sie jakos szczegolnie, ale chyba w malym miasteczku nawet srednio ogarniajacy pracownik jest bardziej w cenie, niz w wielkim, gdzie ludzi na jego poziomie jest na peczki;p
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: no spoko, zaproś na rozmowę to zobaczysz, że marnujesz nie tylko ich czas ale też swój xD po prostu nie ma siły, żeby "w miarę dobrze" ogarnąć C# i w międzyczasie nie ogarnąć ile można na tym zarobić.
  • Odpowiedz