Wpis z mikrobloga

O kuurcze, miry O.O #wykopowypulil

Dziś wstałam z rana, zerknęłam na konto, a tam się ruszyło! ;) Poniżej zrzut ekranu. Obecnie mamy dokładnie 568,49 zł!!!!!!!!!!!! W tym tempie do końca tygodnia będziemy mieli całe stado cudaków! :D Jezus maria, co się odpieprzyło, to ja nawet nie.

Licząc, że klatka wyjdzie ok. 300 zł, jeden zwierzak, to około 400 zł, to myślę, że spokojnie uda nam się kupić ze dwie lotki ;) MATKOBOSKO! <3
tyle kasiory :3

Przypominam się, wpłaty można dorzucać tutaj:

Paulina Gwiazda
51 2490 1044 0000 4200 8583 4703



Na dzień dzisiejszy, właścicielami lotek są:
@Tea
@Sneakerro
@kazut
@NiSziq
@SanFabe
@popal
@Jormungand
@Goblin21
@Dragday7
@mlody18
@przyzwoity
@lol2x
@latko
@Sandovan
@DLOLB
Patryk M., który nie podał nicka;<
@AGGETA
@HAMRADIOOP
@PICZABOCIANA
@Genleman
@x2one

Najfajniejsze tematy:

Nick Sandovan. Niechaj pupil będzie piękny i zdrowy. i niechaj fruwajak kosmonauta.

ZA CZUCZŁAPY DO BULBULATORÓW Z GRYFEM POPRZECZNYM STOŻKOWYM ORAZ ZA STEREOFONICZNĄ PRALKĘ DO SZYCIA* GOBLIN21

Na mirkolotki od NiSziq

od Tea, niech fruwa jak szalona :3

Na śmiesznegonietoperza od Sneakerro


:DDDD

______________________________________
Myślę, że jutro wybiorę się na pierwsze zakupy budowlane i kupię conieco do budowy klatki. Dziś byłam sprawdzić ceny, za same beleczki wyjdzie około 150 zł.

Od rana, jak tylko wstałam, wzięłam się za projekt. Ściągnęłam program PRO100, ogarnęłam co i jak, 1,5h i zrobione. Tylko co się okazało? Głupie dziecko nie ma w głowie odruchu saveowania co chwilę i pod sam koniec program jebnął i zdążyłam zrobić tylko zrzut ekranu. NA JA PIERDZIELE O.O

Taki psikus

W każdym razie, projekt wygląda obiecująco. Oczywiście nie zdążyłam zwymiarować, ale wszystko opiszę. Cała klatka ma 100x60x170 cm, czyli jest okazała, na 3 osobników ujdzie. Beleczki mają 3,5cm na projekcie, ale jakie kupie, takie będą. Tylna ścianka, to płyta, zastanawiam się, czy zrobić ze sklejki, ale jest ona droga, wiec nie wiem, czy to najlepszy pomysł. HDF z drugiej strony za cienka i nic do niej nie przykręcę. OSB za to brzydka, nie wiem, co zrobić ;D no ale.

Takie oo ;)

Jak już mówiłam, konstrukcja z belek (listew? Brakuje mi nazwy), tył z płyty, dolne boczki również. Przód, góra, lewy bok (może prawy?) z siatki metalowej o takiej, oczka ok 1 cm. Drzwiczki dzielone na dwie części, góra i dół, można otworzyć wszystko na raz, ale lotki to dziady i mogo pouciekać niekontrolowanie;D Najważniejsze, co zrobię, to akwarium na dnie klatki. Będzie ono wysuwane przodem, ułatwi to czyszczenie, wymianę podłoża. Mam nadzieję, że zda egzamin. Wszystko łączone na kątowniczki, płaskowniczki, milion śrubek, prawdopodobnie tuckera i klej;D Zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie. Aha, pod spód prawdopodobnie dodam jakieś kółeczka. Projekt wnętrza jest jeszcze zagadką, nawet dla mnie. Wiem, że na dniach jadę na ogródki działkowe szukać wyciętych drzewek owocowych, będą w sam raz do zrobienia gadżetów wnętrza dla lotek ;) Jak macie jakieś fajne pomysły na zabawki – let mi noł ;)

Jak macie jakieś pomysły dotyczące budowy, ciekawe rozwiązania, hinty i tipy – jestem otwarta na takie rzeczy, piszcie mi ;) Jak znajdę chwilę czasu, to w tym tygodniu klatka będzie ukończona. Jeśli nie znajdę, to prawdopodobnie będę pracowała wieczorami/nocami i w weekend, żeby skończyć ją do przyszłego tygodnia ;D

Druga sprawa – czy chcecie, żebym Was wołała do wpisów? Dla mnie to nie jest wielki problem zrobić jakąś lotkospamlistę, tylko muszę wiedzieć, czy jest sens?

Następna sprawa już typowo Gadzio Bastionowa – agamy czerwonogłowe coraz lepiej się czują. Leki na kokcydia poszły, kuracja zakończona. Roztoczy tez już praktycznie nie widzę, że za tydzień wracają do sklepi. Samiczka zniosła 3 jajka. Niestety nie uda mi się ich raczej uratować, bardzo szybko wyschły w szklanym terrarium bez podłoża. Ale w końcu samiczka będzie czuła się lepiej, w końcu jest „czysta” i nie gruba jak pół słonia ;)

W czasie kąpieli
Samiczka udaje nieżywą ;DD
A samiec drapie i chce uciekać, standard ;)

Jutro kolejna aktualizacja wpłat, postarajcie się! ;))

Fanpage - Strona - Allegro

#agama #agamy #lotopalanka #lotka #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion @wykopowypupil Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - O kuurcze, miry O.O #wykopowypulil

Dziś wstałam z rana, zerknęłam na ko...

źródło: comment_5lfH8KzecORIrszgyGB6FbisrBrWgIfJ.jpg

Pobierz
  • 77