Wpis z mikrobloga

@deroo: mając taką ilość tkanki tłuszczowej nie pokażą mu się mięśnie brzucha choćby katował tą partię bardzo długi okres czasu. Niski bf -> sześciopak
  • Odpowiedz
@deroo: widać na powyższym zdjęciu ;) , ale wiele więcej nie będzie, bo do tego potrzebna jest redukcja jeśli chce się je bardziej uwypuklić przede wszystkim
  • Odpowiedz
@Bartek2oo9: no elo brzuch to stabilizator całej sylwetki na spółkę z lędźwiami. Sam brzuch trenujesz robiąc plecy,nogi. Osobiście polecam drążek jako kat ćwiczenie na brzuch no elo
  • Odpowiedz
@inspektom: ale żeby te funkcje były spełniane nie jest potrzebne koksowanie. a martwego ciągu nie robię, więc też mi niepotrzebne:)

@sim0n97: może OP się jakoś specjalnie na mięśniach brzuchola nie skupia :) a może ja po prostu miałem niski bf jak byłem młodszy, gdy robiłem weidera :P
  • Odpowiedz
Taa, opcje są trzy:

1. Jesteś genetycznym freakiem.

2. Było bite.

3. Chrzanisz głupoty.


@DamnumEmergens: Dla mnie bite, to zawsze bardzo łatwo widać po barkach. Taka separacja od klatki w połączeniu z zalanym brzuchem jest niemożliwa.
Jakby miał gen, to i brzuch by miał docięty nawet go nie ćwicząc, bo przy innych ćwiczeniach by pracował.
  • Odpowiedz