Wpis z mikrobloga

@Ipaq: co mam mówić więcej, podzieliłem się opinią że colega ze zdjęcia nie ćwiczy na czysto. Ale to tylko moja opinia.

edit: z tego co widzę, cumple których kojarzę z tagu mikrokosy bo się udzielają i to z sensem, mają podobne zdanie.
  • Odpowiedz
@Bartek2oo9: Moze ktos kompetentny sie wypowiedziec, bo jak dla mnnie zrobienie takiej formy w tak krotkim czasie bez trzymania diety jest niemozliwe. Chyba ze sie wspomagasz czyms mocniejszym to by wszystko tlumaczylo.
  • Odpowiedz
@jart:

Bartek2oo9 napisał

do pracy 4-5 bułek z pasztetem, sznka po prostu wszystko co normalne, jedynie to staram sie nie pic coli i w tym podobnych rzeczy


Dobre żarcie i bez liczenia makroskładników można nazwać dietą :) Kolega d-----ł do tego kretę, BCAA, B12 i ZMA więc cięzko tutaj mówić o jakimś braku diety.
  • Odpowiedz
@Rowley: wiekszosc ludzi ktorych znam i cwicza duzo dluzej niz rok, a nie maja nawet zblizonej formy. moze op jest jakims fenomenem ze w rok robi forme bez diety lepsza niz ludzi cwiczacy pare lat ktorzy przykladaja sie do diety
  • Odpowiedz
@Bartek2oo9: daj mi namiary na ten pasztet co na nim tak urosłeś. Nie wyglądam w połowie tak dobrze a trochę więcej czasu na to wszystko poświęciłem. Może moja pierś z kurczaka nie jest tak anaboliczna jak kajzera z pasztetową.
  • Odpowiedz
@Bartek2oo9: Czyli w sumie bez diety itd, jesz pewnie białka w ilości 0% i tak urosłeś na pasztetowej kreatynie i tylko dlatego, że nie chlałeś. Bicz plis, weź napisz jakąś prawde/zbliżoną prawde, bo przyjdzie jakis mikrokoksik spojrzy na Twoją fotę i powie ja p------e ja już ćwicze 2 lata i nie wyglądam choćby w 2% tak jak on, j---ć to ide pograć w piwnicy.
  • Odpowiedz