Wpis z mikrobloga

Moja babcia z dziadkiem, którzy świętowali tydzień temu swoją 65 ROCZNICĘ ślubu. Oboje w pełni sprawni, dziadek już na karku 92 lata. Walczył o nasz kraj, został postrzelony w trakcie wojny.
Dziesiątki odznaczeń. Pic Rel
Babcia pracowała od zawsze na roli. Jestem z nich cholernie dumny Mirki.

#pokazbabcie #pokazdziadka #truestory #coolstory #slub
źródło: comment_i9zdUcje6f4fKhvqze8SGRpSDzQ4K178.jpg
  • 128
@Chudziak:
Proszę bardzo :)

Jak będzie trzeba to strzele zdjęcie z bliska i lepszą jakością, jeszcze oprócz tego ma dużo papierków typu dyplomy i inne fanty + przestrzelony mundur i czapke, gdzie kula musnęła go o głowę i otarł sie o śmierć, tylko to ma gdzieś u rodziny a nie u siebie i dojście do tego troche by mi zajęło
źródło: comment_HsdIaCBITlAsmny4usf20G541kOPyo0M.jpg
@Howkin: to jak na owe czasy późno się ochajtali. Moja babcia wyszła za dziadka mając 24 lata, bo już była uważana za starą pannę. Dlatego w pośpiechu wybrała jak wybrała .. dziadek nie był dobrym człowiekiem, za to babcia to był anioł. Zdrowia życzę Twoim dziadkom ... :)
@Howkin: No Dziadek się nieźle trzyma, nie widać po nim 92 lat, pewnie jeszcze pożyją wiele, pod warunkiem że nie dopadnie ich nasza służba zdrowia, moja rada: jeżeli zdarzy się że ktoś trafi do szpitala nawet z błachego powodu, złamana ręka, grypa itp. to trzeba pilnować, odwiedzać i wypytywać, bo dla świętego spokoju nasi specjaliści z powołania mogą zapodać jakieś silne leki uspokajające, które zupełnie otumanią pacjenta, tak że nie będzie
@CegielniaPL:
Wiesz co, muszę dokładnie podpytać. Pamiętam, że na pewno być gdzieś na spotkaniu z Amerykanami jak przylecieli w nasze rejony. Walczył też w jakiejś organizacji, tylko nie pamiętam nazwy (zapytam jutro). Nie jestem pewny czy to było powstanie, czy coś innego, wiem jednak, że na pewno coś ważnego dla naszego kraju.