Wpis z mikrobloga

Chciałabym, żeby faceci chociaż raz w życiu mieli okres.
Ale nie taki lajtowy, że kap kap, że reklama always, świetnie, pięknie, świeżo, biały uśmiech, białe spodnie, wszyscy mają łzy w oczach, bo ona może być sobą nawet w TE DNI.
Chciałbym, żebyście mieli prawdziwy okres, gdzie rzyga się co 5 minut, zwijasz się w pozycję żółwia na łóżku, bo inaczej flaki wypadną Ci z dwóch stron, a Twoja macica jest #!$%@? dżihadystą, napawającym się Twoim błaganiem o litość.
#gorzkiezale #truestory #rozowepaski #niebieskiepaski #wcaleniedziendobry ##!$%@?
  • 205
@kitelczy_pasek: Fajnie masz poprzewracane w głowie. Masz pecha, bo przeżywasz mocno okres i zależy Ci, żeby faceci też cierpieli bo po ? Walnij się w główkę. Jakby ludzie, którzy mają klastrowe bóle głowy powiedzieli, że chcieliby żebyś miała chociaż raz w życiu napad takiego bólu to też tak ochoczo byś do tego podeszła ? Ludzie to jednak mają pustki w głowie straszne...
@LeMoore: nie, u nich to nie hormony tylko bezkarność i wychowanie godne zwierząt prowadzi do ich czynów.

My, kobiety, w trakcie burzy hormonów możemy sobie popłakać albo poobrażać się za byle głupotę, ale z reguły po czasie stwierdzamy że to było głupie/żałosne.
Muzułmanie nie. Oni gwałtcą zawsze, niezależnie od pory dnia/roku, bo tak ich wychowano, bo są jak zwierzęta a nie jak ludzie. I nie widzą w tym nic złego.
@Tutorzyc: mogę prosić o te tipy na PW?

ja od siebie dodam, że wiem że przed okresem nie mogę robić nic fizycznie obciazajacego :/ miałam na tyle fajnego ginekologa że wypisał mi zwolnienie lekarskie na wf w gimnazjum i LO, a nauczycieli na tyle ogarnietych że wiedzieli że nie sciemniam, bo cwiczylam zawsze w pozostałe dni (nie licząc jednej wuefistki, którą dopiero wezwanie karetki przekonało)
@LeMoore: gdybyś choć raz musiał przez tydzień chodzić z zakrwawioną watą między nogami, z uczuciem jakby ktoś wyciągał z Ciebie pochwę siłą, z bólem brzucha, w 40 stopniowym upale, cały zalany potem to jestem pewna, że nie byłbyś w stanie być miły i uprzejmy ani szczęśliwy.


@mala_mi_123: uwierz mi, że gorsze od tortur fizycznych są te psychiczne, a to właśnie takie nam serwujecie przez całe życie
@alma_: Coś mi się tam urwało :-) Chodziło mi, że mi się niesamowicie rzadko zdarza nic nie czuć (albo czuć słaby ból). Teraz doczytałam komentarze do końca, wcześniej wydawało mi się, że napisałaś o tym, że nie znasz nikogo z takimi bólami "prześmiewczo", ale chyba jednak nie :-)
@alma_:

W życiu nie słyszałam, żeby kobieta taki okres miała


Moja kuzynka podczas okresu często mdleje i to tak ostro, a jak się wybudza to wymiotuje dalej niż widzi. Nic nie pomogło, ciąża też nie, była u całej masy lekarzy.
@kitelczy_pasek: Przecież takie objawy jak Ty masz to żadna norma, większość kobiet pobolewa brzuch, piersi, krzyż czy nogi i muszą się częściej myć, normalnie funkcjonują, chodzą do pracy, może i jest większa podatność na wkurzenie czy płacz ale to tyle. To co Ty przechodzisz to żaden "prawdziwy okres", to się po prostu leczy.