Wpis z mikrobloga

Chciałabym, żeby faceci chociaż raz w życiu mieli okres.
Ale nie taki lajtowy, że kap kap, że reklama always, świetnie, pięknie, świeżo, biały uśmiech, białe spodnie, wszyscy mają łzy w oczach, bo ona może być sobą nawet w TE DNI.
Chciałbym, żebyście mieli prawdziwy okres, gdzie rzyga się co 5 minut, zwijasz się w pozycję żółwia na łóżku, bo inaczej flaki wypadną Ci z dwóch stron, a Twoja macica jest #!$%@? dżihadystą, napawającym się Twoim błaganiem o litość.
#gorzkiezale #truestory #rozowepaski #niebieskiepaski #wcaleniedziendobry ##!$%@?
  • 205
@kitelczy_pasek: ok, w tym momencie 1/4 życia Ci przepada, tak? Co to za życie więc? Lekarz robił jakiekolwiek badanie, czy to typowy stary tępy piernik, który chrzani farmazony o "takich urokach bycia kobietą", jakich całkiem sporo w każdym mieście? Jeśli tak - znajdź normalnego, który zrobi wszystko, co się da i wykluczy chociażby endometriozę, wspomnianą już wcześniej. Na nią całkiem wystarczyłyby tabletki. Branie tabletek nie jest grzechem nawet według KK, bo
Chciałbym żebyś przez parę dni musiała siedzieć i znosić takie #!$%@? laski która przechodzi okres i jej #!$%@? bardziej niż zwykle. Co byś nie zrobiła jest źle pokazanie się na oczy jest największym błędem życiowym jesteś najgorszym wrogiem i musisz znosić jej ciągłe narzekania i wrzaski. A jakiekolwiek próby rozmowy idą w #!$%@?. Wyjść z domu? Chcesz ją tak ukarać za co? A po wszystkim jest #!$%@? ok bo ona ma AŻ
@gwiazdonos666: Solpadeine? Raczej nie. Mocne, ale nie mocniejsze.. ale jest musujące, szybciej się wchłonie niż tabletka. Jeżeli możesz prosić lekarza o mocny przeciwbólowy, to najlepiej i najszybciej w czopkach.

A wapno łagodzi ból menstruacyjny, jak dorzucisz żelazo, to osłabienie też nie będzie takie silne. Z tym, że wapno nie jak tabletka na ból, ale brane systematycznie tydzień lub dwa przed spodziewanym okresem, to samo z żelazem :)

Przykładaj termoforek nagrzany do
@Tutorzyc: dziękuję za porady, ale ja ledwo doczołguję się do łazienki nawet przez myśl mi nie przychodzi przykładanie sobie czegokolwiek... (trzeciego dnia już zaczynam normalnie funkcjonować i wtedy to działa(
a i tak najlepiej wspominam ketonal w zastrzykach eh...
@gwiazdonos666: Bo jakbym np wiedziała, że w 3 fazie masz za niskie temperatury jak na fazę wzrostową, lub nie byłoby obserwowalnego spadku temp przed okresem, to należałoby brać luteinę od połowy cyklu i to w ciągu 2-3 miesięcy by pomogło, cykle by się stabilizowały. A tak w ciemno, niewiele mogę podpowiedzieć, a bardzo bym chciała ulżyć, bo kiedyś też miałam baaaardzo bolesne miesiączki.
Różowe, jak macie takie sensacje podczas okresu: bóle, wymioty, omdlenia, duże skrzepy albo obfite krwawienia, takie, że nie możecie godziny - dwóch wytrzymać na jednej podpasce, to idźcie do lekarza, a jak wam powie, że wszystko ok, to idźcie do innego i tak do skutku. Szkoda by było dostać anemii albo, w ekstremalnym przypadku, stracić macicę razem z jajnikami czy doprowadzić się do niepłodności.