Wpis z mikrobloga

Chciałabym, żeby faceci chociaż raz w życiu mieli okres.
Ale nie taki lajtowy, że kap kap, że reklama always, świetnie, pięknie, świeżo, biały uśmiech, białe spodnie, wszyscy mają łzy w oczach, bo ona może być sobą nawet w TE DNI.
Chciałbym, żebyście mieli prawdziwy okres, gdzie rzyga się co 5 minut, zwijasz się w pozycję żółwia na łóżku, bo inaczej flaki wypadną Ci z dwóch stron, a Twoja macica jest #!$%@? dżihadystą, napawającym się Twoim błaganiem o litość.
#gorzkiezale #truestory #rozowepaski #niebieskiepaski #wcaleniedziendobry ##!$%@?
  • 205
@Kressska: Nie nie absolutnie nie przesmiewczo. Raczej z troską o autorkę wpisu, żeby jednak próbowała coś z tym zrobić, bo objawy brzmią strasznie... Mnie kiedyś bolał brzuch podczas okresu, ale odkąd biorę hormony absolutnie nic fizycznego nie odczuwam.

@Hiisi: Matko jedyna. :x
@kitelczy_pasek: żeby Was w życiu jajko swędziało, a nie miałybyście możliwości zrobić drapu-drapu bo publicznie, bo ręce zajęte itd. Pogadamy, zobaczymy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Chciałabym, żeby faceci chociaż raz w życiu mieli okres


@kitelczy_pasek:

A teraz odpowiedz mi na pytanie - ile razy ganiłaś ludzi za życzenie źle drugiej osobie? Zatem zrównałaś się poziomem z najgorszymi zawistnikami, co np. życzą innym aby ich związek się rozpadł, aby chałupa spłonęła, zachorowali na cieżką chorobę ...
@kitelczy_pasek: jak widzę te zachodnie reklamy podpasek gdzie śpiewają i te kobiety cieszą ryje i ogólnie taki kretyński udawany entuzjazm z nich bije ... to zastanawiam się do kogo to trafia ... kto jest tak głupi i kim powienienem tak gardzić...

Wiem, że niektóre kobiety też to denerwuje, bo i bez wygłaszania swojej opinii słyszałem o tym, że żenujące jest to dla nich, ale do kogoś trafiać musi, bo by nie
@manivelle: Czasem zmienia się gospodarka hormonalna po ciąży, w związku z karmieniem np, ale i też dlatego, że cykle się w pewnym sensie restartują... to się nazywa powrót płodności po porodzie, ale wiele kobiet obserwuje zmiany w porównaniu do tego co było przed i co jest po ;)
@kitelczy_pasek: Chciałbym żebyś przez parę dni musiała siedzieć i znosić takie #!$%@? laski która przechodzi okres i jej #!$%@? bardziej niż zwykle. Co byś nie zrobiła jest źle pokazanie się na oczy jest największym błędem życiowym jesteś najgorszym wrogiem i musisz znosić jej ciągłe narzekania i wrzaski. A jakiekolwiek próby rozmowy idą w #!$%@?. Wyjść z domu? Chcesz ją tak ukarać za co? A po wszystkim jest #!$%@? ok bo ona