Wpis z mikrobloga

@immeasurable: rozumiem, jak nie ma miejsca w stylu las czy park, to słuchawki są rzeczywiście jedynym wyjściem. Ale to jeszcze nie tak źle, przynajmniej biegnie się na zewnątrz, a nie na bieżni ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale to tylko moje spojrzenie na sprawę, niektórzy mogą mieć inne zdanie.
  • Odpowiedz
@variable: pascal (chyba nie powinnam uwzględniać xD) c, c++, uczę sie javy w ramach wakacyjnego zajęcia ;) po 2 roku jestem, bede sie rozglądać za jakimiś praktykami czy stażem w Gliwicach od września :D

Przy tych zainteresowaniach sport konieczny, dla zdrowia - i tego psychicznego, i fizycznego.
  • Odpowiedz
@immeasurable: ja nie potrafię biegać z muzyką, dla mnie w bieganiu właśnie najważniejsze jest tempo, oddech, ruch ciała i moment teraźniejszy, bieganie to niezła forma relaksu w momencie teraźniejszym.
Bieganie nie jest nudne, jeśli koncentrujesz się na biegu, ruchu, oddechu. Muzyka gubi mi tempo i sprawia, że staram się być wszędzie tylko nie tu i teraz
  • Odpowiedz
@immeasurable: W sumie, ja nigdy nie miałem takiego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie lubię biegać po kostce/asfalcie a polne drogi daleko, dlatego została bieżnia na siłowni.


@Dejas: ja strasznie nie lubię bieżni. Raz że zachowuje się to strasznie dziwnie (w sensie sprężystości), dwa że po prostu jest to tak śmiertelnie nudne że gdybym miał zrobić moją standardową dychę to bym chyba zdechł
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: dobry tata! To ja lepiej swoich czasów nie mierze poki co haha

No niestety, ścieżki sa dość ograniczone. Pory w których najchętniej uprawiam sporty tez nie sprzyjają spokojowi.


@immeasurable: to spróbuj zaeksperymentować z porannym bieganiem. Ja od kiedy przerzuciłem się na 5 rano - zupełnie inaczej odbieram te treningi... Owszem, zwlec się z łóżka było na początku ciężko - ale wystarczy przebiec z kilometr i wszystkie wątpliwości
  • Odpowiedz
@immeasurable: jako programistka to Ci się powinny podcasty podobać-po polsku w sumie słucham tylko DevTalk- prowadzony przez jednego z lepszych polskich .netowców. Poza tym codenewbie, twit etc. Jest też mnóstwo innych ciekawych z innych dziedzin.
Ściągasz itunes- nie musisz mieć ipoda, ale soft appla jest najwygodniejszy do subskrybcji.
Poszerzasz wiedzę o technologiach i uczysz się angielskiego-same plusy.

A na skaczące c---i to Ty se dobry stanik kup, bo se je
  • Odpowiedz