Wpis z mikrobloga

@krulewna: Polecam zmienić kryteria, bo pobłądzisz w życiu srogo. Doskonale wiesz, że #!$%@?ść jednostki można określić dopiero, gdy znamy postępowanie tejże, zaobserwowane w wielu różnych sytuacjach. Potrzeba do tego zazwyczaj kilku lat. Nie bądź krótkowzroczna. I nie spędzaj tak pięknej niedzieli pielęgnując post na mirko. Szkoda życia.
  • Odpowiedz
Trochę #coolstory. Pracowałem kiedyś i dalej się kumpluje z gościem około 40 lat (nigdy mi się nie przyznał ile ma lat a nawet jeśli, to nie pamiętam dokładnie). Pracował on w wielu zawodach- by wymienić kilka: od kucharza, przez stolarza a na elektryku kończąc. Taka trochę złota rączka, wiele wie na wiele tematów, ma ciekawe zainteresowania i hobby chociaż nie może im się poświęcić bo całą kasę i wolny czas ładuje
  • Odpowiedz
@krulewna: ależ święte oburzenie... a w sumie masz rację. Również uważam, że facet, który ma np. 25 lat i nie zrobił prawka to na 99% życiowa pierdoła.
  • Odpowiedz
@krulewna: po pierwsze to mam prawko, po drugie to się jebnij w łeb skoro tak zero-jedynkowo stawiasz sprawę, a po trzecie to zanim zrobiłem prawko zjechałem kawał świata na czterech kontynentach. Więc naprawdę sobie daruj takie stawianie sprawy, bo komuś prawko może nie być w ogóle potrzebne, co nie zmienia faktu że jest zaradny i mobilny.
  • Odpowiedz
@krulewna: a po czwarte w dobrze skomunikowanym mieście/regionie autobusy i tramwaje a nawet wynajęcie od czasu do czasu taksówki wychodzą o wiele taniej niż posiadanie i wożenie się samochodem, tak więc zaradni częściej wolą jeździć miejskimi - bo oszczędzają.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: Sie pytam dlaczego nazawales mnie #!$%@? i wkleiles link do pytania o soczewki kiedy mowilem ze osoby w okularach to przegrywy xD Dales kolejny argument potwierdzajacy moja teze. Sorry ale ci nie wyszlo tym razem :*
  • Odpowiedz
@krulewna:

Żenujące jest to, że do twojego pustego łba ciągle nic nie dociera... a może zwyczajnie ciągniesz od samego początku trolling?

Może wymyślimy nowe standardy- po czym poznać "prawdziwą kobietę"?
Być może ci się poszczęści i załapiesz się w nowe kryteria, bo pod pojęcie typowej idiotki łapiesz się niewątpliwie.
  • Odpowiedz
Są wyjątki, np. Rafał Ziemkiewicz nie ma prawa jazdy, a raczej nie jest pierdołą, czy #!$%@?.


@Ryszard-Nienaski: dlatego piszę, że na 99% to pierdoła. Chociaż co to za prawicowiec, konserwatysta, samiec alfa którego żona musi autem wozić...? Żenada trochę.
A ból dupy tutaj niemiłosierny przez to przejaskrawione, ale jednak prawdziwe zdanie.
  • Odpowiedz