Wpis z mikrobloga

opalenizna jest dla plebsu i roboli


@krulewna: O k....

Czytając twoje coraz to nowsze komentarze utwierdzam się w przekonaniu że mentalnie zatrzymałaś się w rozwoju i co najgorsze wydaje ci się to podobać, uparcie nie chcesz pójść do przodu.

Albo jesteś seryjnym trollem albo zwyczajnie masz jakieś przykre doświadczenia z przeszłości które wpływają negatywnie na twój światopogląd.

Wyświadcz sobie (a zwłaszcza nam wykopkom) przysługę i już nie pisz tych swoich opinii
@krulewna: Zgadzam się z Tobą i kompletnie nie rozumiem tej całej gównoburzy. Jak można być facetem, mieć ćwiarę i nie posiadać uprawnień/umijętności żeby poprowadzić samochód. Rozumiem, że wiele osób nie potrzebuje samochodu, ale jest przecież tyle sytuacji w dorosłym życiu które wymagają ten trywialnej rzeczy jak możliwość poprowadzenia samochodu. Jest tego tak dużo zaczynając od wszelkich sytuacji awaryjnych kiedy musisz za wszelką cenę do kogoś się dostać lub kogoś gdzieś zawieźć
@megalol: Niektorzy naprawde nie potrzebuja samochodu. Prawko i samochod mam juz od pol roku i troche zaluje, jezeli ktos mieszka w miescie to samochod jest naprawde duzo wiekszym obciazeniem niz wszelkie benefity z niego plynace.
@Dinth: zgadzam się, sam całe studia nie mialem auta, ale jak sytuacja tego wymagała to mogłem poprowadzić auto. Pomijam już fakt przyjemności z jazdy bo całe życie wydawało mi się (patrząc na mnie i prawie wszystkich moich znajomych), że każdy młody chłopak tylko czeka, żeby moć poprawdzić auto. Jak widać po wpisach wykopowej społeczności tak chyba nie jest.
nigdy nie byłam na solarium, opalenizna jest dla plebsu i roboli.


@krulewna: Śmiem podejrzewać, że (ujmę to tak żebyś ogarnęła) - wyżej srasz niż dupę masz. Widzisz, na podstawie tej krótkiej idiotycznej opinii którą wygłosiłaś mam już Twój cały profil psychologiczny dotyczący różnych aspektów.A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wyczuli to również inni tutaj...i najprawdopodobniej mamy rację. Może przejdę do rzeczy - nie musisz się zgadzać, tylko profiluję. Są
Z jednej strony laska, króra na pierwszym kroku stawia sobie by facet miał prawko jednocześnie sama je mając, więc po #!$%@? jej prawko u faceta skoro może sobie sama wszędzie podjechać ? Z drugiej strony stulejki, którym w drodze z piwnicy do sklepu po czipsy i batony nie jest prawko potrzebne. W środku pomiędzy tym normalni ludzie, którzy mają prawko, ale mają w dupie czy ktoś inny je ma.
nieocenzurowany88 - Z jednej strony laska, króra na pierwszym kroku stawia sobie by f...

źródło: comment_Y8U4no0ShfKN1rV9SHYImNiRm674ZGv9.jpg

Pobierz