Wpis z mikrobloga

@uzior: Ja specjalista? xD
@ursua: Zawsze lepiej na własne oczy zobaczyć, dotknąć itd., po zdjęciach często ciężko ocenić. Z bursztynem nie miałem za bardzo do czynienia, to już lepiej do lepszego jubilera z dobrymi papierami podskoczyć. Wygląda legitnie, po zdjęciach naturalnie, chociaż nie raz się człowiek naciął :D Bursztyn raczej, bursztyn, nie przychodzi mi w tym momencie nic inego do głowy.
@niggahunter: @JadeCiWplusowac: @Jorgu: @Pan_Slawek: @kulturalny_cham: @jacusiowyyy: @cryan: @Truski: @rufus1987: @jonzi: @Qurthon: @volfesik: @yjkis: @Jezus_z_Galileii: @bbr247: @batmanck: @Arachnopatikalista: @blazejostm: @soulity: @Zolter: @jutrosieogarne: @Reeposter:
według specjalistow z ulicy Panny Marii w Gdansku jest to bursztyn. jak będziecie kopac na polu i znajdziecie cos takiego to nie wrzucajcie z powrotem do dolu.
@rufus1987: miałem rozne wyceny, zaczynające się od 600 zl. Jednak ostrzegano mnie na Panny Marii, ze trzeba jednak trochę uwazac. na e-bayu chodza po jakies 200-400 funtow w tym stanie i w tej wadze, podobno kilogram surowca to 3 000 euro, natomiast obrobiony np w kulke to 20 dolarów za gram.