Wpis z mikrobloga

Mozna zrobic dobry hackerski serial? Mozna!
bez bajeczek typu emacsem przez sendmail czy inne tego typu kwiatki.
Mr. Robot
Mireczki mega klimatyczny serial, z genialna gra aktorska glownego bohatera. Wszystko spojne, zajebista atmosfera. Zajebistość tego serialu pokreśla ocena na IMDb oglądalność sięgająca 2,6mln oraz zamówiony już 2 sezon gdzie wyszedł dopiero pilot :). Zapowiada się naprawdę niezła uczta dla geekowsko-psychologicznego środowiska.
Pozdro mirki
#seriale #hacking #film #ogladajzwykopem aaa zjedzcie mnie ale nie bylbym sobą gdybym nie dodał ltagu #programowanie xD
Pobierz wyc - Mozna zrobic dobry hackerski serial? Mozna!
bez bajeczek typu emacsem przez se...
źródło: comment_AQGE9jcdmO6BQDeCNiSnRsOdYjOY5zUF.jpg
  • 52
Jak dla mnie szykuje sie serial roku. Tak jak w zeszłym roku był to True Detective, to w tym roku wydaje mi się Mr. Robot ma gigantyczną szanse jak narazie na to że to będzie on. Nie widziałem jeszcze nowego TD, ale ma bardzo wysoko postawioną poprzeczke.
Jedyną wada może być to że niestety nie będzie to zamknięta całość. Narazie klimat jest mega.
@miki4ever: Właśnie odpowiedź na to pytanie wyznaczy jakość tego serialu. Widzę potencjał, żeby ten motyw ostro zje.. zepsuć. Lecz jako programista jaram się strasznie i trzymam kciuki.
Wiele elementów składa się na to, że postrzegam pilot jako kozak. Oglądałem go dawno ale dziś obejrzałem jeszcze raz.
@wyc: Ta jasne, bez bajeczek.

Uberhacker: Jeśli uderzymy w ich centrum danych, możemy sformatować ich serwery, łącznie z zapasowymi. To by wyczyściło... wszystkie nasze długi. Każda wzmianka o kartach kredytowych, pożyczkach czy hipotekach by zniknęła. Nie da się też odtworzyć starych danych na papierze, więc wszystko by przepadło.

O taśmach backupowych słyszeli?
@kinlej: Wlasnie tez sie nad tym zastanawialem. Zwlaszcza w USA przeciez jest to masowo uzywane. U nas od klienta jedzie co miesiac TIR z backupem wszystkich danych na tasmach i to danych teoretycznie kompletnie zbednych, ale i tak to robia, bo wszystkie firmy tak robia:)
Wszystko ładnie pięknie, dobrze się ogląda. Specjalistyczny bełkot to przelkniecia - nie obyło się bez ubarwaniania, no ale wiadomo serial Dla mas nie dla bezpiecznikow. Nie pasuje mi Slater w cholere. No i ta blondyna - bo to będzie typowa serialowa opera jeżeli chodzi o relacje między głównym bohaterem stuleja a blondyna.