Wpis z mikrobloga

Mozna zrobic dobry hackerski serial? Mozna!
bez bajeczek typu emacsem przez sendmail czy inne tego typu kwiatki.
Mr. Robot
Mireczki mega klimatyczny serial, z genialna gra aktorska glownego bohatera. Wszystko spojne, zajebista atmosfera. Zajebistość tego serialu pokreśla ocena na IMDb oglądalność sięgająca 2,6mln oraz zamówiony już 2 sezon gdzie wyszedł dopiero pilot :). Zapowiada się naprawdę niezła uczta dla geekowsko-psychologicznego środowiska.
Pozdro mirki
#seriale #hacking #film #ogladajzwykopem aaa zjedzcie mnie ale nie bylbym sobą gdybym nie dodał ltagu #programowanie xD
Pobierz wyc - Mozna zrobic dobry hackerski serial? Mozna!
bez bajeczek typu emacsem przez se...
źródło: comment_AQGE9jcdmO6BQDeCNiSnRsOdYjOY5zUF.jpg
  • 52
@wyc: z serialu mozemy sie dowiedziec ze:

jak ktos nie ma facebooka to napewno cos ukrywa - pewnie jest psychopata wyrywajacym laski
jak google nie moze znalesc ubertajnej lokalizacji to znaczy ze ci hakerzy sa dobzi
korporacje z korposzczurami rzadza swiatem
tak sie sklada ze najlepsi hakerzy zyja w twoim miescie, dwie przecznice dalej
wszystko wina systemu
@jedzbudynie: No i nie zapominajmy o najważniejszym - umorzenie długów 70% ludności świata jest zupełnie sensownym pomysłem i nie spowodowałoby totalnej zapaści gospodarczej. A główny bohater ma kredyt studencki w wysokości około 200 tys. dolarów, który - przy jego umiejętnościach i zarobkach - nadal stanowi dla niego problem.
@wyc: 3 tyg temu pilot obejrzałem i nie moge się doczekać na 2 odcinek... najgorsze jest to, że w środe wyjeżdzam i raczej nie będę mieć dostępu do internetu przez 1,5 miesiąca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)