Wpis z mikrobloga

Wiecie, jaki jest problem z facetami? Tymi chociaż częściowo ogarniętymi, chociaż w większości dotyczy to też 3/4 wykopu i stulei mentalnych. Ci faceci mają za wysokie wymagania. Będąc 4/10 przy dobrym wietrze i facetem bez zainteresowań, który sobą reprezentuje co najwyżej brudne spodnie i dziwnie pachnący odór, nie masz prawa szukać kobiety wyższej niż 4/10, bo ona bez problemu znajdzie sobie jakiegoś ciekawego faceta z lepszą prezencją, bo po co zadowalać sie przeciętnością? Kobiety mają prawo wyboru, to one decydują, kiedy się prześpią i to one decydują o dynamice relacji. Kobiety decydują nawet o tym, że pozwalają facetom zadecydować. Dlatego przeciętny #!$%@?ś nie ma szans z ogarnięta dziewczyną, bo co on jej zaoferuje? Wrażliwość i ciepło? Witamy we friendzone.

Każdy chce drogę na skróty i ruchać zajebiste laski, jednocześnie będąc #przegryw bez zainteresowań i śmierdząc na 3 kilometry. Prawda jest taka, że trzeba pracować nad sobą i czekają na ciebie piękne kobiety, które chetnie ci zrobią loda w parku i wypną przed Tobą tyłek, zachęcając do seksu analnego, ale nie gdy, dookoła bez problemu znajdzie 15 innych na twoje miejsce.

Reprezentuj coś sobą. Wyróżniaj się czymś. Bądź jej spełnieniem marzeń, zanim ona dowie się, że w ogóle miała takie marzenie. Zrób coś #!$%@? w kierunku bycia lepszym i ta 8/10 co kiedyś byłaby marzeniem, będzie rzeczywistością. Na początek #!$%@? się w głowę i wybij sobie z niej resztki mizoginistycznego podejścia, a co dalej... Kiedyś napiszę.

#wyrywajzloginem #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 106
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: musisz też wziąć pod uwagę, że średnia dziewczyn jest przesunięta raczej w kierunku 6, a kolesi w kierunku 4. Z tego prostego faktu wynika, że faceci 4 spokojnie mogą mieć 6, tylko muszą ogarnąć to co jest do ogarnięcia (wszystko oprócz twarzy, wzrostu i innych długości penisa).
  • Odpowiedz
@alonzoo3: i ostatnie zdanie jest tu kluczowe. Moze jednak nie mowilem jak do slupa. Te wszystkie pseudo-rady domoroslych psychologow ze "wyjdz na pole, uwierz w siebie" nie maja zastosowania dla wszystkich #przegryw. Fajnie ze przynajmniej Ty to dostrzegasz

@pietrek16: nie.

@piotr-maszkar: bardzo ciekawa rzecz poruszyles. Wg tutejszych, wspomnianych juz domoroslych psychologow powinienes grac na gitarze, scigac sie w nocnych wyscigach samochodowych, potrafic wszystko zatanczyc i zaspiewac. Jak nie potrafisz to jestes zwyklym nudziarzem i
  • Odpowiedz
Nie czaicie że #przegryw może być też chłopak z kasą, ubierający się w dobrych sklepach z pracą, autem i własnym mieszkaniem a jest przegrywem tylko dlatego bo jest po prostu brzydki (gruby, chudy, z dużym nosem, trądzikiem etc etc? Tu jest ten problem! Możesz sobie kupić do Golfa alufelgi, albo bardziej brutalny przykład: możesz ubrać świnię w garnitur ale to nadal będzie Golf i to nadal będzie świnia.


@Sheppard25
  • Odpowiedz
@SScherzo: No to znaczy że się wyrobił, (na tyle że mając go za "ciekawy" przypadek, znając osobiście, cie to zaskoczyło) w porównaniu do tego okresu, o czym sam tutaj wspomniał :P Jednym słowem da się. Login, ja i wielu innych potwierdzą. Dlatego mogę nie zgodzić się z jego ruchaniem po tinderach, ale z budowaniem własnej marki, już w 1005 tak.
  • Odpowiedz
@noob_44 @Sheppard25: wydaje mi sie że dużym problemem stulejek i nie tylko jest niska samoocena, jeżeli ktoś jest już na etapie prób podrywu, ale widzi (tak jak np. ja w klubie) że wszyscy faceci w około są 6-8/10 kiedy ja 4-5/10 to działa to strasznie demotywacyjnie i cała pewność siebie znika psu w dupe. a niektórych rzeczy nie nadrobisz np. braku włosów, które dość znacznie determinują atrakcyjność
  • Odpowiedz
@alonzoo3: o tym mówię. Nie jesteś ładny - nie masz pewności siebie. Nie masz pewności siebie i jesteś brzydki - nie masz dziewczyny. Taka prawda.

@noob_44: jakiś speudopsychologiczny bullshit. Bycie ciachem nie czyni tego typa kurde specem od psychologii. Jeżeli nigdy nie byłeś #przegryw to nie będziesz wiedział jak to jest. Tam powinien wykładać ktoś taki jak ja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sheppard25: mieszkam w mieście uniwersyteckim i widziałem takie pary że głowa mała - brzydkie, grube laski z facetami 8/10, grubasy ledwo zwlekające się z łózka z co najmniej 6/10, mam znajomego który jest strasznie otyły a nawet moim zdaniem denerwujący bo morda mu się nie zamyka, a swego czasu obracał 2 panny naraz. Naprawdę nie ma zasady, przegryw to stan umysłu, deal with it.
@alonzoo3: brak włosów determinuje
  • Odpowiedz
Dziewczyny potrafią się spojrzeć, uśmiechnąć, dać sygnał, ale nie wyskoczą pierwsze z rozmową. Dlatego trzeba się przełamać i ogarnąć, że na każdy sukces składają się dziesiątki porażek.


@Jajcew: jeszcze żadna się do mnie nie uśmiechnęła. Nawet nie odwzajemniła uśmiechu, zawsze kończyło się albo zniesmaczoną miną albo odwróceniem szybkim głowy. Przywykłem.

mam znajomego który jest strasznie
  • Odpowiedz
@Sheppard25: Jakie masz problemy zdrowotne?

Dziewczyny rzadko odwzajemniają uśmiech. Cóż, powiem tak - jeśli rzeczywiście wyglądasz na zaniedbanego i nie ma żadnych pozytywnych cech wyglądu to jest ciężko. Ja jak ogarnąłem, że mam dobry ryj, pomyślałem że głupio byłoby coś takiego zmarnować. Nie wiem jak wyglądasz, ale na bank masz jakiś potencjał. Jeśli nie wyglądu to może zawodowy. Jeśli skupisz się na sobie kobieta się sama pojawi - nie każdy
  • Odpowiedz
@Jajcew: kto powiedział że chcę się ruchać. Tzn chcę, ale nie jest to dla mnie najważniejsze w potencjalnym związku. Co do problemów zdrowotnych to jest trądzik (nie jakiś straszny ale jest), zbyt szybki metabolizm, pewnie tez coś z tarczycą, ale myślę że to nie miejsce na chwalenie się takimi rzeczami.

jeśli rzeczywiście wyglądasz na zaniedbanego


Nie wyglądam. Dobrze się ubieram. Ale jak już pisałem wyżej, jak do passata założysz alusy to to nadal będzie passat
  • Odpowiedz
@shiptowreck: Zajebiste uczucie, nie? W końcu uzmysłowić sobie, że się żyło w błędzie i że niska samoocena jest wynikiem #!$%@? otoczenia i złego myślenia o sobie, bo tak naprawdę to jesteś zajebista i osiągasz małe sukcesy, ale i tak brniesz naprzód i w końcu będzie to ogromny sukces. :)
  • Odpowiedz