Wpis z mikrobloga

Wiecie, jaki jest problem z facetami? Tymi chociaż częściowo ogarniętymi, chociaż w większości dotyczy to też 3/4 wykopu i stulei mentalnych. Ci faceci mają za wysokie wymagania. Będąc 4/10 przy dobrym wietrze i facetem bez zainteresowań, który sobą reprezentuje co najwyżej brudne spodnie i dziwnie pachnący odór, nie masz prawa szukać kobiety wyższej niż 4/10, bo ona bez problemu znajdzie sobie jakiegoś ciekawego faceta z lepszą prezencją, bo po co zadowalać sie przeciętnością? Kobiety mają prawo wyboru, to one decydują, kiedy się prześpią i to one decydują o dynamice relacji. Kobiety decydują nawet o tym, że pozwalają facetom zadecydować. Dlatego przeciętny p----ś nie ma szans z ogarnięta dziewczyną, bo co on jej zaoferuje? Wrażliwość i ciepło? Witamy we friendzone.

Każdy chce drogę na skróty i r----ć zajebiste laski, jednocześnie będąc #przegryw bez zainteresowań i śmierdząc na 3 kilometry. Prawda jest taka, że trzeba pracować nad sobą i czekają na ciebie piękne kobiety, które chetnie ci zrobią loda w parku i wypną przed Tobą tyłek, zachęcając do seksu analnego, ale nie gdy, dookoła bez problemu znajdzie 15 innych na twoje miejsce.

Reprezentuj coś sobą. Wyróżniaj się czymś. Bądź jej spełnieniem marzeń, zanim ona dowie się, że w ogóle miała takie marzenie. Zrób coś k---a w kierunku bycia lepszym i ta 8/10 co kiedyś byłaby marzeniem, będzie rzeczywistością. Na początek p--------j się w głowę i wybij sobie z niej resztki mizoginistycznego podejścia, a co dalej... Kiedyś napiszę.

#wyrywajzloginem #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LoginZajetyNiepoprawny: ale ja nie mam problemu. Ze sobą już się dawno pogodziłem i żyje sobie w pełnej harmonii.

Chodzi mi o to, że bardzo w-----a mnie jak ludzie próbują wmówić innym o ich s----------u. "Wyjdź do ludzi, pewność siebie i to wystarczy". Do tego to mylenie ludzi zaniedbanych z ludźmi brzydkimi. To jest jedno wielkie kłamstwo. Życie jest tak "stworzone" aby nie wszyscy byli jednakowi. Jeden będzie #wygryw
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: grunt to samozadowolenie z siebie, nie można przegrywa posłać na siłkę z gwarancją, że lepiej się poczuje. jak siebie nie polubi to c---a zdziała :>

wcześniej była mowa o tinderze czy jakimś badoo, k---a, nie wiem w jakim świecie żyję, ale tylko o tym słyszałem, a kompletnie nie wiem co to jest. moglibyście parę słów napisać jak to działa?
  • Odpowiedz
Skończ te bzdurne motywacyjne gadki. Za dużo g---o książek o "wygrywie".


@rskk: no widzisz, dla Ciebie to bzdura, a mi te "gadki" dały do myślenia i zacząłem się zmieniać. z chłopaczka, na widok którego różowe częściej parskały śmiechem niż brały na poważnie, ruszyłem do przodu. podpowiedź: nie dokonałem tego użalając się nad sobą. jednak trochę rozumiem jak to jest być po drugiej stronie.

powiem Ci coś: zrzucić na coś odpowiedzialność jest bardzo łatwo i większość ludzi to robi. to jest banalne, nie musisz za dużo myśleć, nie musisz się wysilać, po prostu mówisz sobie, że tak to już jest i tyle. ja też to robiłem. ja też wierzyłem, że los mnie ukarał. do czasu przeczytania kilku
  • Odpowiedz
@TomekABC123: jak chcesz szybko nauczyć się rozmawiać z ludźmi to.. musisz rozmawiać z ludźmi. Postaw sobie za cel zaczepiać ludzi. Gadaj do każdego kogo spotkasz, w sklepie do kasjerki o pogodzie, w windzie do sąsiada, w autobusie do kogoś kto siedzi obok. O byle czym. Jasne, że niektórzy będą Cię mieli za wariata, niektórzy będą olewać i udawać, że nie słyszą, ale Ty masz w------e, gadasz do wszystkich i c--j
  • Odpowiedz
@Life_will_kill_ya: to tak nie działa, wydaje mi się, że dziewczyny po prostu lubią facetów z pasją, jaka by nie była ;)

Może opowiadanie o super silniczku z klocków lego nie będzie super. Ale gdybym ja umiał tak budować, to pierwsze co zrobiłbym to zbudował z nią coś zajebistego. Wiesz ile przy tym może być brechtu i radochy?

I tak jest ze wszystkim, nawet jeśli twoja pasja to gra na giełdzie, albo resoraki, tak k---a pobawcie się resorakami, przecież przy tym mogą być takie brechty, że głowa mała. Twoją pasją jest gotowanie? Ugotujcie coś
  • Odpowiedz
@rskk: człowieku, nawet nie wiesz ilu ja mam brzydkich kumpli którzy ruchają i nie mają problemów z kobietami, codziennie na ulicy widzi się kobiety 7/10 z jakimiś grubaskami, brzydalami itp, bo mieli odwagę zagadać i nie cipkowali. Ja też byłem kiedyś przegrywensem, ale wziąłem się za siebie. Nawet nie wiesz jaki w każdym z nas drzemie potencjał. Może nie byłem klasycznym przegrywem bo dziewczyn kilka miałem od najmłodszych lat, kolegów
  • Odpowiedz
@Jajcew Masz 100% racji, pamiętam jak w 1 klasie gimbazy byłem totalny przegrywem, a w drugiej już miałem dziewczynę, ale tylko dlatego, że się za siebie wziąłem. Tak działa psychika ludzi, jak im siebie zasugerujesz, tak Cie traktują.
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: A co to znaczy, że trzeba "mieć zainteresowania". Jakie zainteresowania uchodzą za przyciągające różowe? Kazdy ma jakies zainteresowania, czy to mirkowanie, czy to chinskie bajki, czy wędkarstwo. Nigdy nie wiem o co chodzi, gdy ktos pisze "miej pasje", tak z pasją zamieszczam komentarze na wykopie, to się tez liczy?
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: The truth has been spoken! Nie ma bata, możesz wyglądać nawet jak pińćset baniek, spojrzenie jak Beckham i uśmiech jak Brando, ale jak SAM nie zainteresujesz jej, tym co robisz, to co najwyżej możesz poogladać przez szybkę jak czyści migdałki chłopa o 3 klasy brzydszego od Ciebie.
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny @Sheppard25: wydaje mi się, że największym problemem jest dojście do sytuacji, kiedy kobiety zaczynają zwracać na ciebie uwagę.

jeżeli mijasz setna dziewczynę na mieście czy klubie, uśmiechasz się do niej a ona odwraca wzrok to nawet pomimo zajebistego charakteru, humoru czy mieszkania i kasy ona się nawet o tym nie dowie, bo już na starcie przy pierwszym wrażeniu jesteś spalony i nie będzie chciała z tobą rozmawiać.

siłownia
  • Odpowiedz