Wpis z mikrobloga

@bielan123: Czyli po prostu nie jest tak dobry jak durant lebron i inni a do ich miana cały czas pretenduje. Melo to świetny zawodnik i każda drużyna chciałaby go mieć. Tylko nigdy nie będzie legendarną trójką z czym nie umie się do końca pogodzić.
Stoude miał szanse w NYK w przedostatnim sezonie się poprawić ale zabrakło solidności takiego Bosha czy Horforda i wolał mieć bagno w głowie (akcja z gaśnicą)
  • Odpowiedz
Moim zdaniem zostaną mają fajny zespół, dobrze im płacą, dogadują się ze sobą czego chcieć więcej :)

@1punkt: obaczymy za sezon oraz to co Love zrobi w tym post-season mający opcję zawodnika na 2016

Rondo ni cholery nie pasuje do trójkąta ;)

@bielan123: rondo nigdzie nie pasuje :D
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: Jasne, że tak, o to chodzi - nie jest LeBronem, a ludzie mają cały czas takie oczekiwania wobec niego. To, że jest pewny swoich umiejętności - był w jednym sezonie top 3 MVP kandydatem, królem strzelców. Do HOF wejdzie chociażby z powodu dwóch złotych medali na IO + All-NBA team + All Star. Legendarną trójką nie będzie, zgoda, ale to nadal jeden z najlepszych zawodników na świecie i zdecydowanie
  • Odpowiedz
@MichuB: Ale ty mnie pytałeś o zespoły które się przebudowują (w ostatnich latach) i ci odpowiedziałem. Prawie cały Wschód się przebudowuje (dodaj do tego Orlando i Millwauke o których zapomniałem) a ty mi cały czas mówisz co wyjdzie z tych przemian. I nie bardzo wiem ocb. Każdy wie, że z nich gówno będzie. Najwięcej zyskają na tych przemianach drużyny które najmniej się zmieniają ATL, Bulls, Indiana może C's.

Ja nie
  • Odpowiedz
@bielan123: Imo rak w NYK,w każdym innym zespole byłby na wagę złota tak jak smith się powoli odnajduje w rakietach. NYK musi w koncu przestać pokładać w nim każde nadzieje. Więc albo odchodzi gdzie indziej, albo nie budujemy zespołu wokół Melo tylko taki w którym melo jest jednym z filarów
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: inna też sprawa na ile na wschodzie chcą się przebudowywać, a na ile po prostu grają sobie w lidze, bo tak odbieram Bucks, Orlando, Raptors i przez baaaaaardzo długi okres odbierałem Atlantę
  • Odpowiedz
@mateusz-zp: Właśnie ta druga opcja będzie teraz, trójkąt został wprowadzony by ściągnąć z Melo trochę tę presję zdobywania punktów, oczywiście z powodu nikłych umiejętności reszty nie zadziałało, ale z nowym składem kto wie - Melo to nie LeBron, żeby budować wokół niego, w nowym systemie Phila ma być filarem
  • Odpowiedz